2777
2789
عنوان

شوهرم ماهی سی و پنج میلیون حقوق میگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 8324 بازدید | 228 پست

اسی اهل نماز هستید؟

خمس چطور؟خمس دادن خیلی تاثیر خوبی تو‌زندگی ادم‌میزاره برکت میاره حتی اگه هیچ پولی نمیمونه که‌خمس بدید ولی سال خمسی برا خودتون قرار بدید، یه روز از سال انتخاب کنید هر سال همون روز یه پنجم پولی که اضافه دارین خمس بدید،خمس دادن پول ادمو حلال و‌پاک‌میکنه برکت میاره و‌بیشتر میشه امتحان کن،

اینو که مینویسم میدونم باورت نمیشه ، ولی باور کنکیو دیدین که هم خونه شو دزد بزنه ، هم جیب شو ، هم پو ...

😅😅😅

باید از رو داستان شما فیلم بسازن یاد اون فیلم حمید گودرزی افتادم همش بدشانسی میاورد روانشناسه دو تا سکه گذاشت تو پاکت بگه این برنده شده زنگاشونم اشتباه بود صاحب خونش اومد سکه ها رو گرفت رفت🤣

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

این همه آدم با هزار تا راه خلاف دارن پول در میارن هیچیشون هم نمیشه دلالی که خوبه

والا همینو بگو 😢

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
مدیریت ندارید شایدحقوق همسر منم ۳۵.۳۷معمولی زندگی میکنیم لاکچری نیست ولی کمبودیم نداریم

عزیزم صفحه اول رو بخون 💗🙏🏻

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
برو سرکتاب بگیر

آدم واقعی و کار بلد کسی رو نمیشناسم

اکثرا دروغ گو و کلاهبردارن

ببین منم حرز امام جواد و گرفتم تمام اصولشم رعایت کردم پوست آهو و نمیدونم جاش نقره باشه وازجای معتبر ...

وا 🙁🙁

اون کسی که حرز رو برات نوشته باید به این نکات توجه میکرد دیگه

اسی هر حدسی کاربرا زدن درمورد درآمد و اینا شما رد کردی🤔 من دیگه تنها چیزی که به نظرم میرسه امضاتونه😐😂 اسکرین شات هایی که از کاربرا داری رو پاک کن شاید راضی نیستن که اینجوری میشه😐😑🤦‍♀️😅

دوباره برگشتم به خاطر دوستان نی نی سایتیم 🥰ولی به دلایلی دیگه نمی تونم و نمیشه که مثل قبل اینجا فعال باشم🥺 فقط یک پیج شخصی اینستاگرام دارم که گاهی اونجا هستم ‌.هرکسی از شما دوستای قدیم و جدید اگه دوست داشتید میتونید درخواست بدین و آدرس پیج رو تو خصوصی بپرسید که بهتون بگم ❤️ 
ببین منم حرز امام جواد و گرفتم تمام اصولشم رعایت کردم پوست آهو و نمیدونم جاش نقره باشه وازجای معتبر ...

و چه نماز سختی داره 🤕🤕😩😩😩

دو تا دو رکعت بود ، اولی رو خوندم چشام سیاهی رفت ، پاهام گز گز کرد ، تموم شد یه کم دراز کشیدم ، آب خوردم ، نفس گرفتم رفتم واسه رکعت دومیش نشسته خوندم

ی گوسفند قربانی کنید رفع بلا بشه این همه گرفتاری طبیعی نیست والا مثل سریال دودکش شد

آخ قربون دهنت آفرین دقیقا عین همونا

هــــــعـــــی 😔😢

از من نرنجی عزیزکم.. بنظرم برای همه پیش میاد بدبیاری و .. ولی با حرف اون خانوم موافقم که گفت نذر شیرخواره های بهزیستی کن.. من می‌خوام اینکار بکنم برای مشکلم

همیشه خودت رو به چالش بکش تا موفق ترین فردی بشی که میشناسی💚
عزیزم سوره ی بقره رو به نیت رفع نحسی یا سنگینی ووو رو تا ۴۵ روز بخون یا صوتیش رو ۴۵د روز تند خوا ...

ممنون 🫂💖

عزیزم سوره ی بقره رو به نیت رفع نحسی یا سنگینی ووو رو تا ۴۵ روز بخون یا صوتیش رو ۴۵د روز تند خوا ...

داری سایت تند خوانی شو ؟

من یکی دانلود کردم یک ساعت و نیمه

شوهر من ماه پیش  ۳۰ گرفته بود به زووور داریم میگذرونیم این ماه که داره میاد حقوقش حداقل شش هفت تومن میاد پایین چون اضافه کاری ندارن از الان استرس ماه بعد رو دارم😥

من همونم که تا میدیدیش ذوق میکردی 💚حالا اما فاز غم میگیری💔💔💔
2801