2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بز

۱۴۰۳/۷/۴  خدایااا شکرت بابت همه چیز🌹🌹             یادم‌ نمی کنی و از یادم نمیری یادت بخیر یار فراموش کار من‌‌‌‌‌    🥀      در نگاهت قلبم جا موند.. 🖤 خدایا دلم خیلییی واسه بغلش تنگههه

بزار 

فقط 47 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پسرم 😇                                             ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخون  🙂 💚    ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی  👶💙مرسی که خوند                                                                انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           اگ مخلف نظرمی ریپ کردی جوابتو نمیدم چون حوصله بحث با کسی رو ندارم شما درست میگی عزیزم 😐

خب چرا با بنده خدا اینجوری حرف میزنی چقدم دوست داره 

اگ واقعا دوسش نداری بهش بگو زندگی خودتونو خراب نکین الان بهش کم محلی کنی یکی دیگ جاتو براش پر مبکنه از ما گفتن بود 

فقط 47 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پسرم 😇                                             ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخون  🙂 💚    ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی  👶💙مرسی که خوند                                                                انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           اگ مخلف نظرمی ریپ کردی جوابتو نمیدم چون حوصله بحث با کسی رو ندارم شما درست میگی عزیزم 😐
2801