2777
2789
عنوان

بچمو نفرستادم مهد پشیمونم

367 بازدید | 52 پست

متولد 96 هس

انقد ساکت بود همش دلهره داشتم نتونه از خودش دفاع کنه

سال قبل مدرسه نفرستادم، گفتم بزرگتر بشه

امسال هم رفته، اصلا دل ب نوشتن نمیده

هوشش خوبه

اما معلم میگه تن ب کار نمیده

ازین ک سال قبل مهدم نفرستادم خیلی پشیمونم

نمیدونم الان چیکار کنم

بخام الان بیرون کنم بفرستم مهد، خیلی بزرگ میشه

منم پسرم اینجوری بود

مهدم فرستادم به وقت خودش

الان سومه

نمی‌نویسه نمی‌خونه همش بی حوصله س علاقه نداره

خدا شاهده دیوونه شدم

به زور می‌خوام بکنم تو مغزش کمکم نمیکنه...🥲

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

چند ساله چهار ساله مهد و مدرسه می‌ره تا حالا یک کلمه تو مدرسه حرف نزده

همش از این مشاور به اون مشاور

حوصله ندارم نمی‌دونم چیکارش کنم

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙
منم پسرم اینجوری بودمهدم فرستادم به وقت خودشالان سومهنمی‌نویسه نمی‌خونه همش بی حوصله س علاقه ندارهخد ...

ای خداااا 

من میگم ی بار دستش راه بیفته حله

اگه بخاد اینجوری باشه ک آدم از همه زندگیش میفته

چه کارای میکنن بعضیا ،میخوای نگهش داری خونه یکسال ،که چی بشه،خودت هم بامشورت معلمش بهش کمک کن تا راه بیفته بچه پایه اول بعضیاشون اینطورین ،اید باصبر حوصله باهاشون کار کرد

2801