2777
2789

سر کوچه امون بودم حین میوه خریدن 

جریان از این قراره که من شنیدم 

پسر عاشق دختری هستش که برادرهای دختره میگه بمیرم نمی‌ذارم این وصلت شکل بگیره

بعد پدر و مادر پسره میرن خونه دختره که با خانواده و برادر های دختره حرف بزنن 

بعدش برادرهای دختره میان پدر و مادر پسره رو با بی احترامی بیرون میکنن و سیلی به بابا پسره که سنش بالاست میزنن..

برادر بزرگ دختره سر کوچه مغازه داره دم مغازه اش رو صندلی نشسته بود

من داشتم میوه می‌خریدم که یهو دیدم یکی با لگد زد تو سرش پرتش زد رو زمین بعد یکی دیگه با لگد آخرین قدرت که رو زمین بود زد تو صورتش بعد یکی دیگه زد تو شکمش 

بعد چاقو درآورد یکی زد تو پهلوش بعد سرش رو گرفت که سرشو ببره یکم از گردنش زخم کرد (واقعا داشت سرش میبرید) مردم ریختن سرش دورش کردن و چاقو ازش گرفتن و برادر دختره رو کشون کشون رو زمین کشیدن فراری دادن

بعد ۱۰ نفری پسره گرفتن پسره رو آوردن سمت ما چشماش قرمز بود خون بود جنون از سر و روش میبارید و مثل روانی ها می‌لرزید از خشم و دندوناش بهم فشار میداد 

داد میزد که مردم بی شرفم اگر سرشونو نبردم 

همه شاهد من بی شرفم سرشونو نبرم امروز دربرن بازم میگیریم.. بندازم زندان هر وقت آزاد بشم سرشونو میبرم 

سر اونایی که به پدر و مادر من سیلی زدن رو میگیرم دستم تو شهر میچرخونم.

اون حالت من دیدم اون چشما اون خشم مطمئن اونا رو امروز نکشت، فردا می‌کشه ، فردا نکشه ،ماه دیگه ، سال دیگه می‌کشه 

از وقتی اونو دیدم جلو چشمامه 

میترسم و مطمئنم تو محله ما به زودی جنایت وحشتناک اتفاق می‌افته ،میترسم 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

خونواده دختره فهمیده بودن ابنا چه اراذل اوباشین که بیرونشون کردن. احتمالا بابای پسره ام مثل خودشونه که کتک خورده 

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیبی گارفیلد نامبر تو ایز لودینگ😬
2803

ولی خدایی داداش دختره چقدم بی حیا بودن رو بزرگتر و مهمون دست بلند کردن 

ممنون میشم برام صلوات بفرستی🦋دوستان نینی سایتی  سرحرفم با اوناییه که کافیه یه تاپیک بزنی میان میگن خوشبحالت سطح دغدغتو یا چه فکرایی میکنی. گلم اینجا نینی سایته بدبخت خونه که نیست    حتما که نباید بیام یگم مادر شوهر فلان فلان   یعضی تاپیکا میرم همچین ادمای مزخرفی میبینم اه اه 
2804
خونواده دختره فهمیده بودن ابنا چه اراذل اوباشین که بیرونشون کردن. احتمالا بابای پسره ام مثل خودشونه ...

اتفاقا بابا و مادر پسره خیلی خوبن باباش یک پیرمرد مهربون و همیشه مرتب و خوش رو و خوش برخورد که با همه خوبه و همیشه صف اول مسجده 

پسره هم تا قبل این من هیچ دعوا یا حرفی یا چیزی ازش ندیدم و نشنیدم چون سرکوچه خودمون خونه اشونه

خب برادر دختره نباید سیلی میزد خیلی زشته خیلی

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️

منم می‌بودم میکشتمش 

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
2805
اتفاقا بابا و مادر پسره خیلی خوبن باباش یک پیرمرد مهربون و همیشه مرتب و خوش رو و خوش برخورد که با هم ...

امکان نداره ادم معمولی و سالم یهو اینجوری رفتار کنه

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیبی گارفیلد نامبر تو ایز لودینگ😬
وای زنگ میزدین ۱۱۰

😑😑 ۱۱۰ یک ساعت طول می‌کشه تا بیاد 

تمام دعوا ۵ دقیقه نبود ۳ تا لگد تو سر و صورت یارو بعد چاقو زد تو پهلوش بعد می‌خواست سرشو ببره مردم نذاشتن

۱۱۰ چجوری جلو این ماجرا رو بگیره ؟

2801