2777
2789

من امسال لیسانس میگیرم 

دوست دارم مقاله بنویسم که بتونم براازمون اموزش پرورش برا مصاحبه دست پر باشم 

چیکار کنم ک‌بتونم بنویسم

میشه راهنمایی کامل کنید بهم 

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

خب اول باید موضوع پیدا کنی، میتونی از استادات بخوای راهنماییت کنن، بعد بری تو سایت ها و کتابا دنبال اون موضوع، معمولا سایت مگیران، نورمگز و sid مقاله های خوبی پیدا میشه، هر نکته ای که فکر میکنی به کارت میاد رو فیش برداری کنی، بعد تایپ کنی و بفرستی واسه مجله هایی که اون موضوعات رو چاپ میکنن، هر مجله یه سری نکته داره که موقع تایپ باید بهشون توجه کنی، ایمیلم باید داشته باشی و روی مقاله ت بنویسی تا نتیجه رو از طریق ایمیل بهت بدن، یه هزینه ای م باید پرداخت کنی به مجله

یه صلوات واسه حاجت رواییم میفرستی 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.