2777
2789
من از کیک تو صورت کوبوندن بدم میاد

کلیپایی هست اینستا دیدی؟ 

کیک میکوبن صورت طرف

یاچشش کور شده یا زخم شده صورتش

بعضی کیکا یه میله هایی داخلش هست

آقا نیستم هی نگین مردی  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂                                     
وااای دیوونمون‌کردی با گفتنت

بخدا تندتند تایپ میکنم یه جا بنویسم طولانی میشه کامنت ها بالا رو بخون نوشتم 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

کلیپایی هست اینستا دیدی؟ کیک میکوبن صورت طرفیاچشش کور شده یا زخم شده صورتشبعضی کیکا یه میله هایی داخ ...

تو خیلیاشون خلال دندون و اینا داره👌👌😩😩

لازم نیست بـہ ساز دنیـا برقصی؛جورے براے خودت زنـدگے کن که دنیـا مجبور باشه بــه ساز تو برقصـــه..🎐🎈️ 
ما همه پشت در موندیم خواهرم با کیک که شمع روشن بود پشت در واحدشون وایستاد شوهرش تا اومد کلید بندازه ...

ببخشیدا ولی خواهرت خیلی بی عقله ک این بنده خدا رو ترسونده هرکس بود کتک میخورد 

بزن رو میکروفون بعد حرف بزن گوشی برات تایپ میکنه

عهههههههه   منم الان فهمیدم🤔🤔🫣😶‍🌫️😶‍🌫️🫥🫥

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

خب اخرش ؟

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔
شوهرمن بود میگفت کار دارم شلوغم خودت بیا با مامانت دیگه🥴

نه بابا ترسیده بود 🤣

چن سال بعدشم باز تو اتلیه براش جشن گرفتم بعد داداشم اینا و مامانم و مادرشوهرمم برداشتیم که باهم بریم 

بعد شوهرم هی میپرسید کجا میریم گفتم یکی از اقوام دور فوت شده میریم اونجا طفلک هنگ کرده بود که اگه ختم میرین چرا همه سانتال مانتالین🤣🤣🤣

دیدم خیلی عرق کرده گفتم آقا بهروز خوبی؟ دوباره گفت بچه ها خوبن؟؟ گفتم یعنی چی حالا بچه هاش هی میگن بابا تولدت مبارک اومد بچه هاشو بغل کرد محکمممم بعد هی بوسشون میکرد یدفعه بلند شد یه سیلی محکم زد تو گوش خواهرم دوباره یکی زد اونور صورتش بزای بار سوم زد و جالب اینکه ماهمه داشتیم نگاه میکردیم فقط انقدر شوکه شده بودیم از بینی خواهرم خون اومد دوباره سمتش حمله کرد ما رفتیم گرفتیمش فقط داد میزد ولم کنید من باید این زنیکه رو بکشم من میکشم اینو این نفهم خر و گمشو برو از خونه من بیرون کیک و کوبید تو سزامیک ما هی میگفتیم چی شده تو رو خدا بگو چی شده به خواهرم میگفتم بگو چی شده میگفت بخدا من نمیدونم 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
2801