2777
2789
عنوان

یه احمق

84 بازدید | 15 پست

که برای ایندش دست از تلاش کشیده و بدون برنامه و هدف بدون هیچی عقب کشیده یه احمق که میدونه دوران طلاییشه و ازش استفاده نمیکنه 

لطفا این احمق را راهنمایی کنید 

شاید انگیزش کور شده... احساس پوچی درونش پر شده دربه در دنبال راهکار ولی انگار عمل بهش نابود شده 

برینی براش میمیره برات،، بمیری براش میرینه برات..... تازه سر عقل اومدم و موفق به حذف آدمی که مانع پیشرفتم میشد شدم این اولین قدم من بود ( محض کنجکاوی شمای خواننده باید بگم طرف دختر بود و من خودمو درگیر رابطه های الکی و اشتباه نمیکنم به هیچ وجه) 

چند سالته عزیزممن خودم همون احمقم ک 28 سالم شده

منم یه احمقم تو سن 17 سالگی :-/

برینی براش میمیره برات،، بمیری براش میرینه برات..... تازه سر عقل اومدم و موفق به حذف آدمی که مانع پیشرفتم میشد شدم این اولین قدم من بود ( محض کنجکاوی شمای خواننده باید بگم طرف دختر بود و من خودمو درگیر رابطه های الکی و اشتباه نمیکنم به هیچ وجه) 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
لطفا یکم از اون مغزی که خدا بهت داد در راه خدا استفاده کن الا برا چی هیچ کاری نمیکنی؟ اخرش چی ؟ به ا ...

بخدا همینو میگم به خودم.. :-/ چه کنم نمیگیره مغزم میدونم بعدش عذاب وجدان میکشه منو 

هرچقدر که دنبال انگیزه باشی و.. بدترهبدون توجه به پایان شروع کن و بخون

از اول زندگیم همین بوده :-/

همین باید خودم شروع کنم انگیزه کیلو چنده 

کاش یکی گوشی رو ازم بگیره :-/:-/💔

2804
از اول زندگیم همین بوده :-/همین باید خودم شروع کنم انگیزه کیلو چنده کاش یکی گوشی رو ازم بگیره :-/:-/ ...

گوشی رو هم کنار بذاری یه بهونه جدید پیدا میکنی

ایراد کارتو پیدا کن، ببین چی حواستو پرت میکنه

و اراده کن درس بخون

بخدا همینو میگم به خودم.. :-/ چه کنم نمیگیره مغزم میدونم بعدش عذاب وجدان میکشه منو

ببین میدونم سخته ولی اصلا بیخیال انگیزه شو یواش یواش شروع کن اون گوشی لامصب هم بنداز کنار خاموشش کن بزار تو کمد 

خییلی خوبه ک سنت کمتره به خودت بیا دخترببین من اینده توام پشیمون میشی مث منکاش من 17 سالم بود

جدا؟ 😢😢

گوشی رو هم کنار بذاری یه بهونه جدید پیدا میکنیایراد کارتو پیدا کن، ببین چی حواستو پرت میکنهو اراده ک ...

همش تقصیر این گوشیه... همش یا گوشی یا آهنگ ترغیبم میکنه 

ببین میدونم سخته ولی اصلا بیخیال انگیزه شو یواش یواش شروع کن اون گوشی لامصب هم بنداز کنار خاموشش کن ...

دقیقا همین شبی باید بزارمش کنار حالم داره ازش به هم میخوره 

جدا؟ 😢😢

اره بخدا الان بهترین سن هسی اصلاب گذشته و اینکه تلاش نکردی فکر نکن. گذشت ولش کن پروندشو ببند

از این ب بعد تلاش کن 

ببین هدفت چیه درسه کاره ورزش 

حتما درستو بخون و درامد داشته باشی در اینده 

دنیا پوچ تر از اونیه که دنبال گل باشی...

عزیزم منم همینم کلا آدما همینن 

این ذات انسانه که تنبل باشه

خودت و سرزنش نکن 

بجای سرزنش کردن خودت اون خصلت رو بپذیر و روش کار کن 

به قول جو اسپنزو تو نمیتونی با شخصیت قبلیت کار متفاوت و جدیدی انجام بدی 

یعنی اگه تو یه آدم تنبلی نمیتونی هر روز صبح پاشی بری باشگاه ورزش کنی 

تو باید به جای اینکه تمرکز کنی رو اینکه من باید هر روز پاشم برم ورزش کنم باید روی این تمرکز کنی که من باید تبدیل به آدمی بشم که از ورزش کردن لذت میبره و هر روز صبح میره باشگاه 

حالا من چرا میخوام تبدیل به این آدم جدید بشم؟ چون میخوام خودم و دوست داشته باشم 

پس راز کار معلوم شد همین الان شروع کن به دوست داشتن خودت، دست از چسبوندن این صفات زشت به خودت بردار و تبدیل شو به یک آدم جدید

لاااایک نکنننن😤
2801