2777
2789

چون ک‌ یه لولم بسته ست تو‌عکس رنگی فولیکول همون سمتم ۱۲بود روز۱۱و فولیکول سمت بازم ۹ لتروزول خورده بودم و اچ ام جی و‌سینال بعدش دوباره اچ ام جی داد بهم و دوروز بعد اچ سی جی دوتا باهم به نظرم نشده نظرشما چیه تجربه دارید؟

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
منم ۶سال اقدامم مشکل خاصیم ندارم تنبلی خفیفه درمان میکنم ولی بازم خبری نیمشه قید دکترومیخام بزنم

چقد سخته مخصوصا همه دارن تند تند بچه میارن دوروبرم طاقت ندارم دکتر ک‌گفت فعلا همینطور اقدام کن نشد iui

2804
چقد سخته مخصوصا همه دارن تند تند بچه میارن دوروبرم طاقت ندارم دکتر ک‌گفت فعلا همینطور اقدام کن نشد i ...

اره منم زیاده دورم جاریم خاهرشوهرم ۴۰سالشه سومیو داره میاره دنیا چقدرم ک ازمن دوتاشون قایم کردن ولی خدامیدونه چقدر براشون خیرخوشی خاستم  فرزندبیشترخاستم بازم براشون ازخداوسالم منم لابد حکمتی دارم عکس رنگیم انجام دادم هیچیم نبود۳سال پیشم ی سقط۲ماهه داشتم بیخودبیجهت 

اللهم عجل فرجه مهدی💚 مدتی هست که حیرانم و تدبیری نیست...🤍
نگف باید بازش کنی?منم همه ی اینارو این ماه زدم رحمم دوشاخه نمی دونم گرفتگی دارم یانه عکس رنگی برام ن ...

نه تا جایی ک‌میدونم هیچ راهی برای باز جز عمل لاپارویکوسپی نیست دکترم گفت فعلا کاریش ندارم

نه تا جایی ک‌میدونم هیچ راهی برای باز جز عمل لاپارویکوسپی نیست دکترم گفت فعلا کاریش ندارم

به حرف دکترت گوش کن 

من مادرم گرفتگی داشت بعد دوستل لاپارسکوپی کرد تا تونست باردار بشه 

ولی دکترا بیشتر میگن طبیعی بشه 

به حرف دکترت گوش کن من مادرم گرفتگی داشت بعد دوستل لاپارسکوپی کرد تا تونست باردار بشه ولی دکترا بیشت ...

اره کلینیک ناباروری شهرمون میرم هرچی بگه گوش میدم یکسال انواع دکترارو عوض کردم ضرر کردم

2801