2777
2789
عنوان

عجیبه چقدر نی نی سایت عجیبه

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 55 پست
خودت به خانوادت زنگ میزنی به شوهرت میگی؟

شوهر غلط می‌کنه به کارای زنش و مادرزنش دخالت کنه بی حیای بی وجود😂

شوخی#  

یه بار تو یه مجلسی یه گوشه نشسته بودم و حوصلم سررفته بود یه خانم انرژی مثبتی  اومد پیشم و بدون مقدمه بهم گفت چه دختر خوشگلی چه صورت قشنگی و رفت اون جمله یه حس مثبت و رنگی رنگی بهم القا کرد که توطول بیست سال زندگیم تاحالا نچشیده بودمش و هنوزم وقتی بهش فکر میکنم قلبم اکلیلی میشه وهمون چند تا کلمه معمولی منو اون شب تبدیل کرد به یه دختر پرانرژی و شاد.از اون شب به بعد تصمیم گرفتم منم همین حس مثبتو به اطرافیانم بدم و خجالت و تکبرو بزارم کنار و هرکسی که در نظرم یه نکته مثبت داشته باشه بهش یادآوری کنم و بگم که چقدر خاصش کرده شاید تونستم منم همین حس نابو بهش بدم😍❤️
خودت به خانوادت زنگ میزنی به شوهرت میگی؟

نه چون خونواده خودم کرم نمیریزن منو پر نمیکنن 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگران نباش، چیزی که میاد از چیزی که از دست رفته بهتره🤍🌼🖇️

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

نه چون خونواده خودم کرم نمیریزن منو پر نمیکنن

اره راست میگی یادم نبود همه ی عروسای نی نی سایتی خانوادشون فرهیخته و با شعورن ولی خانواده شوهرشون وحشی و تازه از جنگل رها شده 

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود...🥰
پس به نظرم فردا پسرن زن گرفت. یه وقت به پسرت نگی چیزی بخره یه وقت زنش راضی نباشهعزیزم این حرفا چیه ...

چرا من باید از پسرم بخوام چیزی برام بخره و اگه نخره ناراحت بشم. 

مادرم رو ندیدم هرگز از پسرهاش بخواد چیزی براش بخره 

خودم با وجود اینکه به مادرشوهرم گفتم چیزی نیاز داشتی بگو برات بخرم . نه از من خواسته نه از پسرش که همسر منه خواسته. ولی اگه خودمون براش گرفته باشیم یا بهش پول داده باشیم قبول کرده ، اتفاقا بیشتر مادرها از بچه هاشون هیچ انتظاری ندارند، مردی که بخواد برای مادرش چیزی بگیره همسرش رو همراه خودش می کنه نه اینکه با کارهای  قایمکی و پنهانی همسرش رو ناراحت کنه و سر لج بندازه ، زنش از کمک شوهرش به مادرش ناراحت نیست از اینکه اونو رو به حساب نیاورده ناراحته.

اره راست میگی یادم نبود همه ی عروسای نی نی سایتی خانوادشون فرهیخته و با شعورن ولی خانواده شوهرشون وح ...

آفرین خوبه که یادت افتاد😊

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگران نباش، چیزی که میاد از چیزی که از دست رفته بهتره🤍🌼🖇️

مگه بچه ان که اجازه بگیرن

یه انسان کاملن هر کدوم

اختیار کارشونو دارن

صرفا باید بهم اطلاع بدن

عاشق شده‌ام.شکست خورده‌ام. پیروز شده‌ام.اشتباه کرده‌ام.انتقام گرفته‌ام. تحقیر شده‌ام. دوست داشته شده‌ام.به من عشق ورزیده‌اند. زیرابم را زده‌اند. از کار بی‌کار شده‌ام.دستم را گرفته‌اند. سفر کرده‌ام. وحشت کرده‌ام.از ته دل خندیده‌ام.شهری را که دوست داشتم ببینم دیده‌ام. دیوانه‌وار رقصیده‌ام. خدا را گم کرده‌ام. خدا را دوباره پیدا کرده‌ام.سقوط کرده‌ام. در منجلاب دست و پا زده‌ام.نفرت ورزیده‌ام. از خودم متنفر شده‌ام. خودم را دوست داشته‌ام.برای درست کردن اشتباهاتم از جا بلند شده‌ام. برای ادامه‌ی یک زندگی جنگیده‌ام.نفرت‌هایم فروکش کرده‌اند.کتاب خوانده‌ام. فیلم دیده‌ام.فریاد زده‌ام.گریه کرده‌ام. دوست داشته‌ام تا ابد جاودانه بمانم. کسانی از دیدنم هیجان زده شده‌اند. کسی دوست داشته سرم از بدنم جدا شود. مسیرم را پیدا کرده‌ام. بدنم را به سبک خودم دوست داشته‌ام.هورمون‌های مادرانه‌ام فعال شده‌اند.عقل و منطقم غالب شده است.نگذاشته‌ام شکستم را ببینند.و در تمام این مسیر شبیه هیچکسی نبوده‌ام و چیست زندگی جز همه‌ی اینها... 🍂🔮
چرا من باید از پسرم بخوام چیزی برام بخره و اگه نخره ناراحت بشم. مادرم رو ندیدم هرگز از پسرهاش بخواد ...

افرین 🌹

اگه چیزی رو تغییر ندی  یعنی دوباره انتخابش کردی . . . . . . . .   you can trust me , I'm a good Witch 

نبابا آزاده

الان شوهر منم میخواد ماشین بخره به اسم مادرشوهرم کنه 

درحالی ک من چند ماهه پدرم در اومده از خودم گرفتم تا جمع کنیم برا ماشین

عیبی نداره نوش جونش😆💔راضی هستی اسی؟

تو روانشناسی یه اصطلاحی هست به اسم ambivalence :دو سو گرایی                            .         این دقیقا برای زمانیه که در حد تنفر از کسی ناراحتی یا حال نمیکنی با فکر و رفتار فعلیش ولی چون دوسش داری تحملش میکنی و میپذیری                                 .     مثل همونجا که حسین صفا نوشت: غمت غمگینم کرده اما دوستت دارم♡

اگه مادرشوهر داره واز پسر میخواد بله بی انصافیه مثلا من شوهر ندارم ولی مادرم تا مادربزرگم میاد بدو بدو میره کلی میوه میخره پول می‌ریزه برام که مادرش اومده اما الان هزار تومن نمیده 

2801