2777
2789
عنوان

اونایی که خودکشی میکنن تو اون دنیا آرامش ندارن آیا

| مشاهده متن کامل بحث + 2261 بازدید | 194 پست
شما آخرت رو قبول ندارین قبول .ولی میدونید کسی که خودکشی می‌کنه چقد ظلم در حق تک تک موجودات این دنیا ...

شاید طرف مشکلی داره 

شاید خدا باهاش مهربون نبوده و همه دردای دنیا رو جمع کرده و رو سرش ریخته و ولش کرده به حال خودش تا هر روز جون بکنه

اگه اومدی تو تاپیکم جون خودت واسه خلاص شدنم از بلاتکلیفی تو زندگی و عاقبت به خیر شدنم ی صلوات بفرس خدا ازت راضی باشه دوست عزیز🥰🥰

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

بابا بیخیال بنده خدا

کدوم دنیا؟؟

کسی بهت گفته؟ کسی دیده؟

از کجا معلوم مردیم و تهش سیاهی بود

هیچ بود

؟؟

والا این دنیا خودش بهشت و جهنمه

هرکار کنی اینجا تاوان میدی یجوری عذاب میکشی ک از جهنم و مردن بدتره

من خودم تو همین لحظه تو جهنمم هر ثانیه دارم میمیرم

خدایا منو یک روز قبل رفتنش بیار پیش خودت♥️

نمی‌دونم 

ولی یه برنامه دیدم میگف دختری که رگشو زده بود اون دنیا به همون حالت مونده بود و هی دستش بااز میشد تا گوشت تنش باز میشد درد میکشید و دوباره از اول 

یکی دیگه حلقه آویز کرده بود خودشو اون دنیا گردنش کج مونده بود به همون حالت و در حال عذاب و ناله بود 

خدایا شکرت واسه داشتن دلی که هیچ وقت بد کسی رو نخواست🌸
تو اگر قراره ۶۰ سالکی بمیری اما ۱۹ سالگی خودکشی کردی باید تا ۶۰ سالگی روحت سرگردان بمونه یعتی نه تو ...

چه خدای مهربونی داریم

اگه اومدی تو تاپیکم جون خودت واسه خلاص شدنم از بلاتکلیفی تو زندگی و عاقبت به خیر شدنم ی صلوات بفرس خدا ازت راضی باشه دوست عزیز🥰🥰
میشه برام بگی ، خیلی به خودکشی فکر میکنم

من اصلا دام نمیخواد بمیرم چ برشه به خودکشی

اقا دختر قشنگ تا حالا دیدی توی قبرو چقدر ترسناکه؟

بعدشم همه ی دوره بد دارن اگر قرار باشه بمیری پس کی دوره های خوب زندگیتو ببینی؟

بهش اقلا فکر نکن اگز برای عشقه گورباباش،برای خانوادس اکثر حخان‌اده های ایرانی روانین حالا الان بهتر شده اگر ما مال دهه۶۰/۵۰بودیم چی با اون همه تعصب؟

اروم باش از خدا بخواه روزای خوب زندگیتم برات رقم بزنه هزچه زودتر

هر کی هر چی بگه داره چرت و پرت میگه هیچکس اون دنیا رو ندیده حرف برنامه زندگی پس از زندگی ام قبول ندا ...

بقیه همه چرت و پرتی میگن 

ولی شما میگی وجود ندارد شما راست میگی ؟ 

یکم مطالعه داشته باش و یکم فکر کنی متوجه میشی که اون دنیا وجود داره 

.

دختر خالم باهام حرف زد آرومم کرد کمی بعدش اون خداحافظی کرد رفت یهو دیدم توی اینستا یه خانمی گفت دخترش با خامی دوست بود که خودکشی کرد و اومد خواب دختر این خانم و گفت اینجاه توی تاریکی گیر کردم باید راه برم تا زمان مرگ واقعیم برسه اینجاه سردر گمم و عذاب سختی می کشم

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
شاید طرف مشکلی داره شاید خدا باهاش مهربون نبوده و همه دردای دنیا رو جمع کرده و رو سرش ریخته و ولش کر ...

اگ کسی منطقه خدارو ثابت کنه اینم می تونن ثابت کنه که هیچ کار خدا بی حکمت نیست ...

اگر هم دردی میده توانایی صبر بر اونو میده ...

دیگه بدترین شرایط چیه که کسی نتونه تحملش کنه؟ 

Intj
من بهتره ساکت بمونم تجربه ای کردم که اگه بکم از ترس روانی میشی

من یه دروغ گفتم که بابتش عذاب وجدان داره میکشتم... از ته دل پشیمونم و دیگه تکرار نمیکنم به نظرتون خدا می بخشه؟ 

جز دلی پر از عذاب وجدان، چیزی برای خواندن نیست... 
2801