2777
2789
عنوان

دوست بد من

199 بازدید | 12 پست

توی یه شرکتی کار کردیم من ودوستم  سرپرستمون اخر کار اومد راستش من کم کاری کرده بودم سرپرستمون فقط یه تذکر کوتاه داد که خوب کار نکردید راستش مقصر من بودم اما متاسفانه جوری بودم  دیروز دوست نداشتم که بگم کم کاری از من بوده سرپرستمون به جفتمون تذکر داد  ببیتید سرپرستی که عادت داره داد بزنه حالا هرچی فقط یه تذکر کوچیک داد تمام دوستم ول کن نیست از دیروز تا خالا چون بخاطر من تذکر خورده زور بهش داره راستش منم خودمو زدم اون راه اونقدر هم بدنگفت سرپرستمون 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

ببنید قبول دارم اما قرار نیست تا دو روز ادامه بیابه

خیلی دردش اومده بگو بی خیال رفیق جای دیگه واست جبران میکنم 

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید: آیا بالاخره رنج های بشر  پایان یافت؟
خیلی دردش اومده بگو بی خیال رفیق جای دیگه واست جبران میکنم

کلا هیچ‌وقت رفیق نبوده حالا یدفعه یه بار تذکری اروم خورده و نخورده واقعا نمیتونم همچین ادمهایی رو تحمل کنم کلا رفته تو هم و استرس 

کلا هیچ‌وقت رفیق نبوده حالا یدفعه یه بار تذکری اروم خورده و نخورده واقعا نمیتونم همچین ادمهایی رو تح ...

به دلایلی که نمیدونیم چیه لابد هیلی شکننده شده به نظرم کم کم فاصله بگیر اگه داره اذیتت میکنه من هردوتونو درک میکنم 

به دلایلی که نمیدونیم چیه لابد هیلی شکننده شده به نظرم کم کم فاصله بگیر اگه داره اذیتت میکنه من هردو ...

یسری ادم هستن که ازبس هیچی تو‌زندگی ندیدن برزگترین مشکل زندگیشون اینه که همکارشون باهاشون چ رفتاری داره استانه تحمل بسیار پایینی دارن کلا استانه تحمل ندارن . 

یسری ادم هستن که ازبس هیچی تو‌زندگی ندیدن برزگترین مشکل زندگیشون اینه که همکارشون باهاشون چ رفتاری د ...

میخواستم همینو تایپ کنم نمیدونستم چطوری بگم که منظورمو برسونم 

اره یا خسلی سختی کشیدن حساس شدن پوست اعصابشون رفته یا لای پرقو بودن سریع الارم میزنن هردوش میشه

میخواستم همینو تایپ کنم نمیدونستم چطوری بگم که منظورمو برسونم اره یا خسلی سختی کشیدن حساس شدن پوست ا ...

همکار من تو زندگیش هیچی ندیده هیچی علاوه بر این خیلی بد بزرگ شده یه مادر داره سرزنشگر مزخرف مثل خودش . بعد اینکه  دایم الاسترس همکاریم من رهن خونه کرایه خونه خرج همچی میدم اون مامان باباش رهن خونه خرج همچی از استرس هم مرده