2777
2789
عنوان

این شغله بنظرم طنزه خیلی

278 بازدید | 37 پست

شغل شریف محصولات زناشویی حالا یا وسایل جلوگیری یا ازون لباسای ناجورا واسه شب گ میفروشن فک کنین صاحب پیج یا فروشنده با هرخرید اینو ذهنش تصور میکنه در حال فرستادن چیزی برای شخصیه تواون کارا هنوز ب عنوان ی زن حضوری خیلیی سخته برم مثلا بگم این لباس خواب میخام این رنگی نمیخام صاف تو چشاش نگا کنم ک مثلا این قراره بپوشم برای همسرم فروشنده چی تو ذهنش تصور میکنه!

البته من شهرکوچیکم دیدم شهرای بزرگ توبازار سوتین رو اقایون میفروشن حالا لباسای خوابو نمیدونم

به خوشی بیای دلبرم

ما ک شهر کوچیکیم از این مغازه ها ی تابلوم زدن ورود ممنوع اونوقت تعجبم چطور فروشنده مرد میاد ب زن میفروشه از این تجربه ها شماهایی ک شهربزرگین داشتین؟

به خوشی بیای دلبرم

زن بفروشه که اوکیه

فقط 38 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایک نکن جون اقدس الویه /تیکر اتمام دوازدهمه کاربری ۱۴۰۱ تعلیقی ۳ بار کاربری دست دو نفره ❌️دست دو شخصیتم هست ✅️ دست چند نفره❌️ لطفا به دروغ هایی که میبافم گیر ندید ✅️

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

لوازم جلوگیری که داروخونه ها دارن دیگه کسی نمیاد مغازه باز کنه فقط وسایل جلوگیری بفروشه

لباس زیر هم من ندیدم اقا بره لباس زیر بخره

نیل هستم🥹🌸دختر شمالی🩵🌱و سبز خواهی شد؛ با باریکه کوچکی از نور🫠🌼امــید انتها ندارد. . .🩷🌷 درد یه بخش از رشده، پس ازش نترس🪻💜 وقتی میسپاری به خدا؛ قشنگتر پیش میره🫰🏻🧡سوالی درباره زبان اینگلیسی دارید‌ میتونم بهتون کمک کنم🫧💙مهربون باش،زندگی آینه است🫵🏻🪞🌱اعتماد بر خدا محکم‌ترین امید من است🫙🌈🌿 لطفا توی تاپیک های دعا تگم کنید🥹☘️💚
ما ک شهر کوچیکیم از این مغازه ها ی تابلوم زدن ورود ممنوع اونوقت تعجبم چطور فروشنده مرد میاد ب زن میف ...

فروشنده مرد اصن چرا میرن تو این کار؟ مثلا میگی نه این سایزم نمیشه اونو بده نه این تو تنم خوب نمیمونه نه اون رنگ شوهرم دوست نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایک نکن جون اقدس الویه /تیکر اتمام دوازدهمه کاربری ۱۴۰۱ تعلیقی ۳ بار کاربری دست دو نفره ❌️دست دو شخصیتم هست ✅️ دست چند نفره❌️ لطفا به دروغ هایی که میبافم گیر ندید ✅️
ما ک شهر کوچیکیم از این مغازه ها ی تابلوم زدن ورود ممنوع اونوقت تعجبم چطور فروشنده مرد میاد ب زن میف ...

کی گفته تو شهر های بزرگ مرد ها میفروشن ؟ نه عزیزم مغازه های لباس زیر فروشی همه شون فروشنده شون خانومه

امضا ندارم اثر انگشت زدم
این هیچی ماساژ رو بگو یا همین لیزر میری خودت رو باز میکنی جلوی طرف میگی پشمام رو لیزر کن واقعا زشتع

ماساژ که مشخصه برای چی میرن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اصلا نباید بذارن مردا وارد این شغل بشن زشته

البته خوبیش اینه که اگه همسرت این شغل رو داشته باشه دیگه از خرید لباس زیر بی نیازی😂😂 ولی خب واقعا چندشه

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
2801