2777
2789

کی اینجاروبفروشیم بریم باورکنیدهرکی خسته میشه میره خریدبرااستراحت میادخونه من 😩خونم وسط مرکزخریدشوهرمومیگم بفروشیم ازینجابریم میگه نه همه ازخداشونه همچین جایی باشن 😑میگم هرسری مهمون سرزده میادمیگه بیادمهموندحبیب خداس😐😐نگیددروبازنکندزنگ طبقات دیگه رومیزنن به همسایه هاروم نمیشه بگم بازنکنیدبگه چی بی فرهنگ مهمون خونه اش راه نمیده 😐خودمم ادم تمیزی ام ولی بچه هامیبینی توهمون تایمی که مهمون میادقبلش ترکوندن چون روزی دوبارتمیزمیکنم ولی بازم بچه هامیریزن

ماهدخت ونوردختم😍خدایادخترانم رو درزیرسایه الطاف ومحبتت محافظت بفرماامین🙏🙏

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

گور بابای حرف مردم بزار هرچی میخان بگن تو چرا کمرتو به حراج گذاشتی انگار خودشون زن نیستن نمی‌دونن یه زن می‌تونه پریود باشه نتونه کار کنه انگار خونه خودشون همیشه تمیزترینه 

بعدشم بچه که داشته باشی خونت نباید تمیز مطلق باشه اگه شعور ندارن درو باز نکن اگرم اومدن بالا بکو حموم بودم نشنیدم چندبار اینطوری بگی متوجه میشن راضی نیستی هرروز اونجا تاپ باشن 

گور بابای حرف مردم بزار هرچی میخان بگن تو چرا کمرتو به حراج گذاشتی انگار خودشون زن نیستن نمی‌دونن یه ...

دیروزمامانم بادوستش سرظهراومدبعدمن فرشام یکم لک شده روفرشی انداختم مامانم ابروموبردمیگه اره فرشاش کثیف روفرشی انداخته😑😑خب مادرم نمیگفتی ازکجامیفهمید

وای بروووو فقط از اونجا من از مهمون سرزده متنفرمممم ب اطرافیانم گفتم یکروز قبل از اومدن اطلاع بدین

حداقل زنگ بزنن اوکی سرکوچه که میرسن زنگ میزنن اومدیم😑😑

از اول طوری برخورد کردم همه میدونن خونم بدون دعوت نمیان،خودمم نمیرم.واقعا خیلی زشته،شاید یه نفر حوصل ...

من خودم اصلانمیرم جزخونه مامانم ولی اطرافیان راحتن هرساعت ازروزمیان 😐

من تنها کاری که میکنم اینه از اول یادشون دادم فقط تو اتاق خودشون بازی کنند و ریخت و پاش کنند بعد که نخواستن بازی کنند باید خودشون جمع کنند باور کن دوسالشون بود می گفتم جمع کنید فقط برا تلویزیون دیدن میان هال

مراتاجان بود جانان تو باشی❤❤❤
من خودم اصلانمیرم جزخونه مامانم ولی اطرافیان راحتن هرساعت ازروزمیان 😐

اینجور وقتا در بالا رو باز نکن بزور که نمیتونن بیان بعد بگو حموم بودم کاش قبلش زنگ می‌زدند تا اینجا پشت در نموند یا یبار بگو بیرونم هر دفعه یه بهانه بیار تا حداقل بدونن قبلش باهات هماهنگ کنن

مراتاجان بود جانان تو باشی❤❤❤
2801