2777
2789
عنوان

ولی مرغ با فلفل دلمه و هویج

213 بازدید | 23 پست

خیلی بو خوبی داره موقع پخت

تا مرغ همینجوری الکی بریزم تو قابلمه 

ی بوی خوبی پیچیده به به 

دیگه دلم نمیاد ادویه کاری بهش بزنم

.......

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804

یا جده سادات. 

مگه قبلا چجوری درست میکردی؟ 😐🤧

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
من وقتی تو خونه ندارم مرغ رو همینجوری خالی میذارمولی وقتی با فلفل دلمه و هویج باشع مثل الان ی بوی خو ...

هوس کردم 

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......
2805
طرز تهیه روکامل بگولطفا

من چون شوهرم مرغ باید اخر کار واسش سرخ کنم خشک خشک بشه اول کار سرخ نمیکنم

مرغ رو با ادویه و پیاز و رب و فلفل دلمه و هویج و اب میذارم بپزه بعد موقع ناهار سرخش میکنم اب مرغ هم میذارم کنارش

.......
2801