2777
2789

برای پسرش چهار سال هست بترین استاد پروازی بهترین خرج ها 

سهمیه 25 درصد حتی پرستاری نیاورده 

زنگ می زنه به داداش من می گه بابای تو سهمیه کاری داشته که داداش قبول شده داداش تو فلان مشاور داشته 

این زن خیلی حسوده خیلی خیلی حسود پسرش از سال کنکور من با همراه هست هنوز پشت کنکوره سال کنکور مادر من می گفت می تونی فلان کتاب بدی به دختر من یا مشاور دخترت چیه؟ به مادرم گفت بود پسرم پزشکی قبول شد بعد نتایج به دخترت می گم مادر منم گفت بعد نتایج به چه درد من می خوره

خداشاهده اذیت کرد زیاد اذیتمون کرد مادر من شیمی درمان می شد اون زن زنگ می زد به ما فخر می فروخت پسر من پزشکه عروسمم باید پزشک باشه 

حالا پسرش پایین تر رشته پیرا رو هم نیاورده با اون همه خرج و درصد 

ما سهمیه نداشتیم 

ما سهمیه نداشتیم 

زورش گرفته داداش من قبول شده می گه برادر من سهمیه داشته 

به جان خودم ما سهمیه نداشتیم 

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . در تلاش برای ساختن من بهتر 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

نوش جون داداشت این قبولی شما چرا از سوختن اون زن ناراحتین ولش کنید بابا 

دوست عزیز اگه جواب ریپلای شما رو نمیدم یا خیلی بی ادبی یا هیچ منطقی نداری نه وقتشو دارم با شما صحبت کنم نه شأن  بنده این اجازه رو میده 🌹🌹🌹🌹
نوش جون داداشت این قبولی شما چرا از سوختن اون زن ناراحتین ولش کنید بابا

به خاطر اینکه دل ما رو شکست به خاطر پزهاش فخر فروشی هاش حالا هم دست از سر زندگی ما بر نمی داره مدام دعا می گیره 

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . در تلاش برای ساختن من بهتر 
مبارک داداشتون چی قبول شده

پزشکی سلامت باشی

منم یه زندایی حسود دارم متاسفانه جادوگرم هس

از ما همه حسودن

خوب بگه اهمیت ندیدفکرکنیمریضه البته بنظرمن واقعازن عموت مریض شده 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
والا چرا ناراحت میشی بیشتر رفتا ش خنده داره.دیگه سهمیه داشتن نداشتن مشخصه که بیکاری حرص میخوری خدا ج ...

زن زن از وقتی ما بچه بودم تو زندگی ما موش می دوند یادمه پنج سالم بود باعث شد پدرم مادرم رو کتک می زد اون صنحه صورت پر خون مادرم یادم نمی ره

خوب بگه اهمیت ندیدفکرکنیمریضه البته بنظرمن واقعازن عموت مریض شده

سرش مدام تو باسن مبارک همه هست 

مدام عن این و اون می خوره حالا هم کلیک کرده روی داداشم

از ما همه حسودن

حسودم هستن همشون کلا چشم دیدن خوشی کسی ندارن

مثلا همش به مامان من میگن چرا صدای دخترت در نیومد بعد ازدواج همه منتظرن یچیزی بشنون 

منظورشون اینه که به مشکل خورده باشم با شوهرم و خانواده اش😐

2801