2777
2789

بنظرم امسال بخون بانمرات عالی تابستون تغییر بده به تجربی البته شماعاشق تجربی کتاباتخصصی تجربی بخون امتحان بده

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

من دلیلاتو نخوندم و نمی‌دونم ولی قطعا بعداً پشیمون میشی این کارو نکن من ترک کردم پشیمونم

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خداجون این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم تو تاریخ ۱۴۰۳/۳/۳۰دنیای ماهم صورتی شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام 

از یکی برات پرسیدم  اگه سال دهم هستی 

میگه اگر رشته علوم تجربی رو اوردی که مدیر باید باهات همکاری کنه برای تغییر رشته .شاید کلاساشون جانداره؟ بگرد یه مدرسه پیدا کن که جا داشته باشن.اگه همکاری نکرد برو اموزش پرورش قسمت اموزش متوسطه دوم بهشون بگو بعد مثلا مامانت بگه همین حرفاتو که نامه بهت بدن .

حالا اگه رشته تجربی نیوردی باید امسال انسانی رو بخونی تا قبل خرداد یه فرمی هست باید پرکنی که از مدرسه میگیری و تو شهریور درسای تخصصی رو بری امتحان بدی 

کی می‌شود نوای«اَنا المَهدی»تورا از سمت کعبه بشنوم"عَجّل عَلی ظُهُورک"

یه دوستی داشتم اون فکر میکنم یازدهم بود رشته ریاضی میخاست بره انسانی مدیر قبول نمیکرد دیگه چندبار رفت اموزش پرورش تا مدیر قبول کرده و تغییر رشته داد.

رشته های نظری تا یازدهم میشه تغییر بدی 

حتی از نظری میرن فنی و کاردانش

کی می‌شود نوای«اَنا المَهدی»تورا از سمت کعبه بشنوم"عَجّل عَلی ظُهُورک"