2777
2789

دوستایی که می‌شناسم رزومه هاشونو جمع کردن ،با مقاله و ... آماده مهاجرت دارن میشن

کاربرخانم ! گوربا دوست ، چای دوست و طبیعت دوست . Ceraunophile#                                                                     ای عشق تو مگذار ! ای عشق تو مگذار!  که من به پیری برسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتاب تساتشو کسی اهدا نمیکنه

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲.مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔      لطفا ی صلوات برا ظهور امام زمان یکیم برا شادی مامانم یکیم برا سلامتی بابام بفرستید.
برا بازار کارش نگرانم اگه آزمون استخدامی قبول نشم چیکار کنم🙂 تو سر کار نمیری؟

ببین زمان دانشجویی برو دوره شرکت کن دستگاه ها رو تخصصی یاد بگیر حتما کار گیرت میاد عزیزم من خوردم به کرونا هیچ جا کاراموز نگرفتن منم دلسرد شدم و مسیرمو عوض کردم ولی واقعا اگر تخصص داشته باشی تو شیمی همه جااا براش کار هست . کسایی که با این رشته بیکارن قطعا بی سوادن. من خیلی اطلاعاتم بالا بود اما از شانس گندم فارغ التحصیلیم خورد دقیقا به اومدن کرونا😐🤦

خیلی ممنون از راهنماییت عزیزم♥️ حالمو خوب کردی

خداایی تو علوم پایه شیمی حرف اولو میزنه من به هرکی می گفتم شیمی خوندم تعجب می کرد می گفت چه جوری هم چین رشته سختیو خوندی سخته ولی واقعا جذابه