2777
2789
عنوان

از بانه جاهاز بخرم

109 بازدید | 11 پست

بچه ها بانه جنساش تقلبیه یا اصله کیا خرید کردن از اونجا و اینک قیمت ها چطوریه ی سرخ کن میخوام بخرم برندش نینجاست مدل بالاش حداقل ۲۰میلیون هستش تو بانه چقد کمتر هست ؟

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

ی بلاگر هست آذین کورد هست برو پیجش تو اینستا با بهتون بگه تو پستشون هم هست

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
بیست میلیون سرخ کن !سرخ چیز خاصی نیست بیست میلیون بابتش هزینه کنی برند فیلپس و اینا ۵ میلیونه چه جور ...

فیلپس هم همین قیمت ها هست نینجا ی برند امریکایی خیلی خفن هستش ک مدلی ک من میخوام بیست میلیون خورده ای هست 

فیلپس هم همین قیمت ها هست نینجا ی برند امریکایی خیلی خفن هستش ک مدلی ک من میخوام بیست میلیون خورده ا ...

حداقل همیلتدن بخر دل ادم نسوزه 

نینجا فقط پول برندش رو میگیره

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
بیست میلیون سرخ کن !سرخ چیز خاصی نیست بیست میلیون بابتش هزینه کنی برند فیلپس و اینا ۵ میلیونه چه جور ...

نینجا برند امریکاییه میشه گفت تو برقیا بهترینه تو دنیا

ولی تقلبیشم زیاده باید از جای مطمئن بخره

البته با اینکه سرخ کن چیز خاصی نیست موافقم.  بنظرم یکی از بی مصرفترین وسایل روی جهازه