2777
2789

توروخدا کمکم کنید بگید چجوری طلسم و سنگینی چشم نظر گره زندگیمو باطل کنم

چه کارکنم چندسال زندگیم سیاه شده چه کارکنم دشمنم دست از سر زندگیم برداره دیگه دعا نیگره

درمورد سوره بقره و دعای علقمه اطلاعات دارید بگید توروخدا من دارم دق میکنم دارم میمیرم کل زندگیم سیاه شد من گناه من چیبود من میتونستم کارای بزرگی انجام بدم بدبخت سیاه بخت شدم منیمتونستم خیلی کارای مفید کنم توروخدا کمکم کنید😭🙏🏻

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

مگه چیشده تعریف کن

زندگیم همش شده گره همش شده بدبختی

طلسممو چجوری باطل کنم

یکی هست طلسمم کرده چندین بار

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام دوست عزیز پی پی سگ با پوست سیر با اسفند بسوزون بگو باطل کردم هرکی ک سحر کرده

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری

توروخدا دعام کنید بتونم طاقت بیارم باطلش کنم توروخدا برام دعاکنید طلسممو باطل کنم جون هر کس دوس داذین😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند خریدی عزیزم ببخشید از کجا معلوم واقعا پوست اهو هستش

شاید باورتون نشه داشتم تو قسمت پیامای گوشیم مینوشتم خدایا کمکم کن و اینا یه دفعه یه صفحه برام باز شد تو روبیکا نوشته بود معجزه حرز منم به ف.ا.ل نیک گرفتمش و سفارشش دادم قیمتشم ۲۶۰

2801