2777
2789

بعد تا یه هفته لکه بینی داشتم الان داداشش فوت شده اومدم به مامانم میگم کم مونده بود بچم بیفته حتی معذرتم نگف بغد اون خداس که همه چی تو حقه دید منو اذیت کرد الانم اون رو اذیت میکنع بعد خودشو میکشه که مشکل از تویه بچت بمیره چرا به جوون مردم اینطو میگی

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

اگه یکی بیمار میشه، عزیزی رو از دست میده، یا گرفتاری براش پیش میاد، بچش و خانوادش دچار مشکل میشن و..... به خاطر چوب خدا و اه کشیدن نیست 

اینا اتفاقه وممکنه برای همه پیش بیاد 

آدم هرچقدر هم با کسی دشمن باشه ودلخور باشه ازش از فوت یکی دیگه خوشحال نمیشه ونمیگه آره آه من بود که گرفتش، انشالله خدا بهشون صبر بده

چه زودم جواب پس داد مال ما که خوش و خرم هستن کنار هم...

هعیی دقیقا زن عموم ی عمره مامانمو عذاب داده روز به روز هم پیش همه عزیز تر می شن

(در تاپیک اولم زن عموی بدجنس)

زمان چالشمون‌هم به پایان رسید🫤✌🏻                         😂           
سیاست چه کارا که نمیکنه...

عاااره چ ساسیتی هم دارن نگم برات😵‍💫

البته اینکه عموم مهندس خرپولیه و چقدر فامیلامون پول پرستن واینکه همین زن عموم شده خواهر شوهر دختر اونیکی عموم و با اونیکی زن عموم هم فامیل هستن (کلا ۳تا زن عمو دارم)بی تاثیر نیست😂

عاااره چ ساسیتی هم دارن نگم برات😵‍💫البته اینکه عموم مهندس خرپولیه و چقدر فامیلامون پول پرستن واینک ...

پس اینا یه تیم شدن...حالا عموت پولدار بوده چرا عموی دیگت اومده از این خانواده زن گرفته؟

تا تو هستی چیزی برایم مهم نیست...
پس اینا یه تیم شدن...حالا عموت پولدار بوده چرا عموی دیگت اومده از این خانواده زن گرفته؟

نه زن نگرفته دختر داده😂

دخترشو داده به داداش زن عموی پولدارم

اگه یکی بیمار میشه، عزیزی رو از دست میده، یا گرفتاری براش پیش میاد، بچش و خانوادش دچار مشکل میشن و.. ...

البته من خوشحال شدم از اون نظر که اون آدم خیلی اذیتم میکرد  

تا تو هستی چیزی برایم مهم نیست...
2801