2777
2789
عنوان

عروس بهترین دوست

253 بازدید | 9 پست

سلام من چندوقت پیش عروسی دوستم بود و من برای کادو عروسی شون پول هدیع دادم چند روزه دیگه تولد دوستمه و من باید هدیه تولد و کادو خونه جدید عروس بدم ی کادو اقتصادی ولی ماندگار میخوام که تابلو.عروسک .لوازم ارایشی.شمع. لوازم کارشون .گل و این چیزا رو کادو دادم واسه  مناسبت های دوره های دوستی مون ی چیزه متفاوت ولی زیبا چی مد نظرتون میشه کمکم کنید 🙂🫀

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

لباسم خوبه🥲خوشحال میشه یعنی ازش ؟

آره دوست من اولین بار که بعد از ازدواج اومد خونم برام یه شومیز ساده آورده بود با اینکه بی ربط به نظر میرسید ولی واقعا خوشم اومد. اینکه دیگه تولدش هم هست.

راستی گل و بادکنک نخر دوست دخترت که نیست.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

همون پول نقد

ﻭ ﺑﻪ ﺳﺒﺐ ﺩﺭﻭﻏﻲ ﻛﻪ ﺯﺑﺎﻧﺘﺎﻥ ﮔﻮﻳﺎﻱ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ، ﻧﮕﻮﻳﻴﺪ : ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﻳﻦ ﺣﺮﺍم ، ﺗﺎ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻍ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺍﻓﺘﺮﺍ ﺑﺰﻧﻴﺪ [ ﻛﻪ ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﻭ ﺣﺮﺍم ﺣﻜﻢ ﺧﺪﺍﺳﺖ ] ; ﻣﺴﻠﻤﺎً ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﻰ  ﺑﻨﺪﻧﺪ ، ﺭﺳﺘﮕﺎﺭ ﻧﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﺷﺪ .(١١٦نحل)