2777
2789
عنوان

هووی مامانا😅

198 بازدید | 18 پست

تاپیک خانه به دوش منو برد به زمان بچگیم کلی خاطره برام زنده شد😭😭

شما هم  حکم هووی مامانتون رو توخونه داشتین؟

من که به شدت حسود بودم😅 پیش دبستانیبودم پدرمو از دست دادم قبلشم نزاشتم مامان بنده خدام با بابام خوش بگذرونن😅😅

همیشه زودی میرفتم  صندلی جلو بغل بابام تا مامانم میومد دادو بیداد و سلیطه بازی که دوست دارم تنها بشینم جلو بنده خدا مامانم مظلوم بود میرفت عقب میشست منم تک فرزند و عزیز دل بابام بودم😭😭

شبا هم به زور میرفتم اتاق مامانمینا روتخت وسطشون میخوابیدم سفت بابامو بغل میکردم😅😅

اونام صبر میکردن من خوابم بره نصف شب میرفتن تو پذیرایی جا مینداختن😅😅 صب بلند میشدم میدیدم هیچ کدوم نیستن انقد گریه میکردم که نگو😂😂

تمام لباس مجلسیای مامانمو از کمد میاوردم میپوشیدم تو تنم میرقصید زیر پام گیرمیکرد کفش پاشنه بلنداشم میپوشیدم رژو سایه مامانمو هم میزدم خاله بازی با دخترای همسایه😂😂عصرا که بابام میومد زودی ارایشمو پاک میکردم از این رژ مکه ای بود که نمیرفت اخرشم بابام میفهمید ی کوچولو دعوام میکرد بعدشم دید ادامه میدم اخر سر ی کتک مفصل خوردم دیگه جرات نداشتم ارایش کنم😂😂😂

کاربری دست دونفره خاله و خواهرزاده... هردو تقریبا همسنیم 🤗🤗

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

دختر من این مدلیه 😅😅 

من بابایی بودم و مامانم بشدت حسود یه ذره بابام بهم اهمیت میداد مامانم زیرآب منو میزد منو از چشم بابام بندازه ولی من نسبت به دخترم اینحوری نیستم 

رابطه هاتون اگه قابل تعمیره تعمیر کنید تعویض نکنید اون بیرون خیلی اوضاع بدتره 
2803
دختر من این مدلیه 😅😅 من بابایی بودم و مامانم بشدت حسود یه ذره بابام بهم اهمیت میداد مامانم زیرآب م ...

یدونه دیگه بیار رفتار دخترت درست میشه

نه من این مدلی نبودم 

من بچگی از مامانم اجازه میگفرتم در یخچالو باز کنم همیهش تا ۵،۶ سالگی اینا 

نامانم پیش مادربزرگم اینا تو یه خونه تو حیاطشون زندگی میکرد یه روز مادربزرگم اومده بود خونه  ما صب بود دید که من تنها بالا سر مامانم نشستم  اونم خوابه 

به زورر منو برد تو خونه خودشون میگف دیدم سر من و گرم کرد فرار کرد رفت مامانم میدید کن نیستم به هم میخورد 

الانش جبران میکنم براش هر شب خونه این مادربزرگمم خونه رفیقام😂🤍

🖤🤍https://abzarek.ir/service-p/msg/1975701

2804
اشکال نداره بابا پشیمونی سودی نداره😂🥲 الان میونت با مامانت خوبه که... چند سالت شده الان

خوبه ولی چه فایده بابام دیگه نیست😭😭

سنمو خودت حساب کن😂😂االان دوباره دعوا میشه😂😂

ی امروز بزار اب خوش از گلوم پایین بره😂😂😂

2801