2777
2789
عنوان

خانم ها دارم طلاق میگیرم

225 بازدید | 25 پست

خیلی دوستش داشتم ، از تمام دار و ندارم به پاش ریختم با یه لباس تنش اومد خواستگاری همه جوره به پاش وایسادم و بخاطرش تو روی همه ایستادم اخرشم به تمام خوبی ها و محبت هام ظلم کرد انقدر دوستش داشتم با وجود اینکه از همه لحاظ ازش سرتر بودم

خیلی دلمو شکوند خیلی اذیتم کرد

بشدت عاشقش بودم و دورش میگرفتم و از همه لحاظ پشتش بودم و محبت میکردم و وفادار بودم بهش یعنی بغیر اون هیچکس دیگه به چشمم نمیومد 

بغیر اون به هیچکس دیگه حتی نگاه هم نمیکردم

بدون شوهرم بدم میومد حتی تا سر کوچه هم برم

وقتی میومد خونه مثل پروانه دورش میگرفتم و دورش میچرخیدم

ولی انقدر تو این چند سال اذیتم کرد و ازارم داد که حد نداشت هیجوقت خوبی هامو ندید هیچوقت اینکه همه طوره با همه چیش کنار اومدم ندید فقط اذیتم کرد

مݝرور و خودشیفته هست

خانما ، خواهرا دلم انقدر شکسته 

خانوادم خیلی پشتم بودن تو زندگی تو پر قو بزرگم کردن یکی از توهین هایی این بهم میکنه رو خانوادم بهم نگفتن

الانم خیلی هوامو دارن و نگرانم هستن و پشتم هستن تا کم و کسری احساس نکنم انقدر بهم محبت میکنن و دلسوزم هستن که تو رو خانواده عزیزم شرمنده شدم

ولی خانواده اون نه مطمنم یک ساعتم نمیتونه پیششون زندگی کنه چون از صبح تا شب دعوا میکنن باهمدیگه

چقدز حتی خانوادم بهش احترام میزااشتن

اما حرمت خودم و خانوادم شکوند و نمک نشناسی کرد

و ابرومون به نا حق ریخت

امیدوارم خدا ازش نگذره

امیدوارم تقاص تمام ظلم هاشو پس بده 

به خدا قسم حلالش نمیکنم تا قیامت چون خیلی براش تو زندگی صدمو گذاشتم و زحمت کشیدم واسش

اما جواب محبت های خودم و خانوادم رو با تهمت و توهین داد

تا قیامت حلالش نمیکنم امیدوارم خدا ازش نگذره و انتقام مظلومیت خودم و خانوادم رو ازش بگیره

بی لیاقت حتی اگر یک ساعت نمیدیدمش دلم براش پر میکشید با توجه به اینکه ازش خیلی سر تر بودم اما تمام وجودمو به پاش ریختم

چقدر خانواده مظلومم به این ادم احترام میزاشتن و زحمت میکشیدن براش

البته زندگی من و خانوادم بدون این ادم خیلی خوب میشه و مثل قدیم مجرد بودم ارامش و شادی به خونمون بر میگرده

اما خیلی در حقم ظلم کرد

من ازت نمیگذرم و حلالت نمیکنگ

خدا هم ازت نگذره

لایک نکنید !

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

عزیزم تو هم حال منو داری

ولی خداتو شکرررررررر کن بچه نداری

امان از بچه امان  😭😭😭😭😭

این متنو دیشب نوشتم بخون

سلام

استارتر عزیز شرمنده نمیتونم تاپیک بزنم مجبورم اینجا سوال کنم حلالم کن 😔

دوستان من شوهرم قمار بازه... از سر شب تا ۲،۳صبح بیرونه....

امشب اعتراض کردم و گفتم فردا دیگه میرم

منو در حد مرگ زد یعنی واقعا ب قصد کشت... ک با التماسام و گریه بچه هام ولم کرد

آخرشم طلاهامو ازم گرفت و ۳۰۰تومن داد گفت یه بلیط بگیر برو بسلامت.

بعد ۱۱سال صبر و جون کندن.

حالا شما خواهر من بشید و کمکم کنید

چیکار کنم؟

دوتا بچه ۱سال و۹سال دارم

ناراحت شدم برات 

واسه هبچکس نباید صدتو بزاری چون 

خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند

شک نکن بدترینها سرش میاد 

پشت سرم حرف بزن به احترام ضعیف بودنت یه نوشابه هم برات باز می کنم.🫡🤭
ناراحت شدم برات واسه هبچکس نباید صدتو بزاری چون خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کندشک نکن بدترینها ...

آره بخدا ... منم صدمو گذاشتم نخوردم نپوشیدم خرج نکردم صاحب خونه ماشین شد

..دیشب دید میخوام برم طلاهامو از دستم گردنم دراورد

۳تا صدی دادبم🙂

مزدمو خووووووب داد

عزیزم تو هم حال منو داریولی خداتو شکرررررررر کن بچه نداریامان از بچه امان 😭😭😭😭😭این متنو دیشب ن ...

چقدر ناراحت شدم برات دختر عیب نداره 

بگو تا راهنماییت کنن

بنظر من حقتو ازش بگیر خیلی ظلم کرده این دیگع بهت چقدر مردا بد شدن 😭

لایک نکنید !
ناراحت شدم برات واسه هبچکس نباید صدتو بزاری چون خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کندشک نکن بدترینها ...

دقیقا همینطوره ، تمام زندگیم به پاش ریختم خودم و خانوادم تماما در اختیار خودش و خانوادش بودیم و هر چی بگفتن میگفتیم چشم 

اخرشم مزدمون گرفتیم

تهمت زدن بهمون و توهین کردن

البته ابرو ما دست خداعه

اینا چیکاره ان 

لایک نکنید !
چقدر ناراحت شدم برات دختر عیب نداره بگو تا راهنماییت کننبنظر من حقتو ازش بگیر خیلی ظلم کرده این دیگع ...

خیلی خیلی 

دلم وغرورم له شدن... دیشب بچه ۱۵ماهم اومده بود جلو، با گریه ک یعنی نزن...خیلی خستم

عزیزدلمتو صدتو گذاشتی و دمتم گرماون گنجایش و لیاقت نداشت ، مهم اینه سرت پیش وجدانت و خدای خودت بالاس ...

اگر انقدر در حقش خوب و وفادار نبودم اذیت نمیشدم ولی متاسفانه همش میگم مگه چیکار کردم اینکارو باهام کرد جوونیم حروم کرد 

خدا ازش نگذره

لایک نکنید !
2801