2777
2789
عنوان

خیلی حسود شدم

548 بازدید | 63 پست

همش میگم چرا  من که خوشگل بودم و  وضع خانوادگیم خوب بود  نسبت ب فامیل که اصلا وضعش خوب نبود باباش معتاد حالا بهترین شوهر و ماشین  کرد ولی من متوسط آنقدر گریه کردم یعنی ارزش اون دختر بیشتر از من بود به خدا بدی کسی نخواستم خیلی جا ها دلم برا خیلی ها سوخت ولی الان واقعا خیلی ناراحتم خدا چرا اینجوری کرد

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

جدیدا که خود دخترا سعی میکنن خودشونو به یه پسر پولدار بچسبونن که باهاشون ازدواج کنهاگرم خواستگاری سن ...

آره اون  دختر شانس داشت خودش چسبوند ب پسر پولدار و  خوب ولی من تو هیچی شانس نداشتم خیلی حالم بد

خدا گذشته اش رو براش جبران کرده، مگه انتخاب خانوادش و معتادی باباش تقصیر این بیچاره بوده، چطور کسی که از اول تو خوشی بوده، بعد از ازدواج خوشبختیش به چشم نمیاد، اما یه بدبخت بیچاره که در انتخاب خانوادش نقش نداشته، شوهر خوبی انتخاب میکنه و خوشبخت میشه فوری به چشم میاد، نوش جونش، قرار نیس که یکی از کودکی تا آخر عمر بدبخت بمونه، یکی هم از اول زندگی‌ تا پایان غرق در خوشبختی بشه، کلا نباید انتظار داشته باشیم کسی که در خونده پدر بدبخت هس در خونه شوهر هم باید بدبخت بشه چون خانواده فقیری داشته 

2801