2777
2789

سلام ما مستاجریم از مسکن ملی که ثبت نام کرده بودیم زنگ زدن که بیایید پول بریزید اسمتون در اومده 

خب ما صفر تومن داریم ! 

هیچ پشتوانه و پس انداز و هیچی نداریم صفر 

شما راهی به ذهنتون میرسه ما چیکار کنیم دلم میخواد تو این دنیا حداقل یه زمینی چیزی داشته باشیم ولی پولش نیست بنظرتون امتیازشو بفروشیم بره ؟ 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

نه نفروش،وامی نمیتونید بگیرید؟یا از پدر مادری کسی قرض کنید،طلایی چیزی بفروشید

نه عزیزم ما تو این دنیا هیچی نداریم 

طلا داشتم برای رهن خونه فروختم 

وامم برای ما که سپرده نداریم و ضامن نداریم سخته 

ما حتی ماشینم نداریم بفروشیم 

از یه طرف نمیخوام این زمینو از دست بدم 

نه عزیزم ما تو این دنیا هیچی نداریم طلا داشتم برای رهن خونه فروختم وامم برای ما که سپرده نداریم و ضا ...

ای بابا خیلی حیفه اگه از دست بره،برید صحبت کنید شاید زمان بدن،متاسفانه اینکه مردی بفکر نباشه واقعا اذیت کنندس،برات دعا میکنم خدا خودش دری رو به روت باز کنه

من از این رنج‌ها اگر چه این ساعت حاصلی ندارم،عاقبت به گنج‌ها خواهم رسیدن🌱🌈
ای بابا خیلی حیفه اگه از دست بره،برید صحبت کنید شاید زمان بدن،متاسفانه اینکه مردی بفکر نباشه واقعا ا ...

قربونت عزیزم💖 

خدا حفظتون کنه شما دعا کن 

خدا یه راهی بزاره جلومون همه چی ردیف بشه 🙏❤️❤️

قربونت عزیزم💖 خدا حفظتون کنه شما دعا کن خدا یه راهی بزاره جلومون همه چی ردیف بشه 🙏❤️❤️

چشم حتما ایشالله که درست میشه♥️🙏🏻

من از این رنج‌ها اگر چه این ساعت حاصلی ندارم،عاقبت به گنج‌ها خواهم رسیدن🌱🌈