2777
2789
عنوان

خواستگارای دوستم همش میپرن

147 بازدید | 17 پست

سلام دوستم یه نقص داره لب شکریه ،

۲۲ سالشه باهرکسی آشنا میشه تو تلگرام ربات اینا بهشون نمیگه مشکلش رو عکس از خودش براش می‌فرسته خدایی خیلی قشنگه 

بهم گفت پسره ک دو روز پیش باهاش قرار داشتم دیگ پیام نداد منم گفتم خب از مشکلت قبلش بهش میگفتی  دوستم ازم ناراحت شد یعنی من مشکل دارم فلان اعتماد بنفس اومد پایین از حرفات منم حدس می‌زنم دلیل اینکه پسرا میپرن اینه بابا پسرها هم ک باهاشون میره رو قرار همش از دم پولدار آدم حسابین

بنظرتون باید بگه یانه 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

یه حالت بریدگی کوچیک مادرزادی روی لب

خب عمل کرده صداش هم مشکل داره تاحدودی ولی بهشون نمیگه بخدا ناراحت میشم راجبش دارم حرف میزنم خدا کنه از دستم ناراحت نباشه

خوب لب شکری ژنتیکی هست و به بچه انتقال پیدا می کنه صددرصد شاید طرف به اینا فکر می کنه

من یه کاربری قدیمی هستم بنام نازناز که از سال 91 عضو بودم ولی ویندوز عوض کردم و پسوردم رو یادم نیومد
منطورم رل بود ولی خب ترسیدم نی نی سایت پاک کنه

بهش بگو جراحی کنه اخرش که چی خودش اکه سالم بود با پسری با این شرایط آشنا نمیشد مطمئنم خودشم مثل همین پسرا رفتار میکرد 

یه جوری نگی دلش بشکنه با مهربونی بگو عمل کن خیلی قشنگی قشنگتر میشی که صد در صد هم‌همینجوره 

2801