2777
2789
عنوان

این چه اجباریه برای بچه پیش دبستانی سر تغذیه اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 36059 بازدید | 1208 پست
خیر از عوارض مصرف کربوهیدرات هستندالان مردم نود درصد غذاشون کربو هست سالمن همه؟چرا مریضن؟الان که کسی ...

بیا برو بابا کلا همه‌ چی‌ و طبق‌ نظر خودت تغییر میدی

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀     دشمنت را هم چو میخ خیمه می خواهم ، مُدام                  سر به سنگ و تن به خاک و ریسمان در گــردنش 🥺🥹💫💫

شکر قهوه ای بگیرین فقط یذره رنگ کیک و دمنوش رو تغییر میده

شیرین یارکم؟؟؟؟؟؟؟ شیرین یارکم🤩🤩🤩بلایم به جانت بزنه😂😂😂  (نگو که تاپیک طب سنتیمو ندیدی؟؟ صفحهٔ اوله) پی نوشت: هفت اکتبر مبارک به امید نابودی اسرائیل و اسرائیل دوستان اگه دینت انسانیت بود الان بی تفاوت نبودی اگه عاشق کشورت بودی جلوی کشوری که ۴۵ ساله تحریمت کرده وایمیستادی نه اینکه به کشورت بگی مملکت خراب شده / تمام گروه های مقاومت با ح شروع میشه مثل اسم امام حسین ، مثل حجاب /emtehanejabr/ 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

قند سمه ولی باز بدن نیاز داره به مقدار کم ولی خوردن هر روز ۸ تا تخم مرغ و مقدار زیادی گوشت یا حذف نو ...

دکتر هیچ وقت نگفته هیچی حذف کن

همه چیز بااااااید خورد 

فقط اعتدال نگه داشت

من خودم نتونستم قند حذف کنم 

ولی هفته ای شاید یکبار چای شیرین بخورم 

دیگه شیرینی هیچی نمی‌خورم 

زمین با ارزش خواهد شد وقتی که مردم بفهمند؛ انسانیت بهترین دین است...!
بابا هممون یه روز میمیریم چه بخوریم چه نخوریم

خب سن مرگ و میر و بیماری خیلی اومده پایین

با زجر مردن خیلی فرق داره

واینکه ده سال آدم بیفته رو ویلچر یا رختخواب.یا تو سن هفتاد سالگی ببخشید با یک عطسه ادرارش بیاد یا آلزایمر بگیره

فک میکنی علتش چیه؟قند شکر 

الان چنتا خانوم هفتاد به بالا هستن بدن پر ماهیچه و عالی و کاملا سالم سالها کارتیور هستند این کجا و اون پیرزن از کار افتاده کجا

خیر از عوارض مصرف کربوهیدرات هستندالان مردم نود درصد غذاشون کربو هست سالمن همه؟چرا مریضن؟الان که کسی ...

نه عزیزم خود دکتر گفت مصرف زیاد گوشت مضر

شما چرا اسرار به حذف همه چیز دارید 

همه چیز باید خورد 

واقعا میوه نمی‌خوری بچه میوه نمیدی🥺

شما از کجا میدونی چرت و پرته.انجام دادی و بیمار شدی؟

خوبه تو دکتر نشدی بیچاره خانوادت نه حرف‌منطقی‌قبول میکنی‌نه مطالعه میکنی ...عوارضش و بعدا میبینی

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀     دشمنت را هم چو میخ خیمه می خواهم ، مُدام                  سر به سنگ و تن به خاک و ریسمان در گــردنش 🥺🥹💫💫
دکتر هیچ وقت نگفته هیچی حذف کنهمه چیز بااااااید خورد فقط اعتدال نگه داشتمن خودم نتونستم قند حذف کنم ...

خدا بیامرزه پدرتو 

منم همینو میگم 

بدن همه چی لازم داره فقط به اندازه

بحث کردن با یک احمق، ثابت میکند که دو احمق وجود دارد.☺️                                                                                 
شکر قهوه ای بگیرین فقط یذره رنگ کیک و دمنوش رو تغییر میده

شکر قهوه ای ضرر نداره؟

اگر بدونم خوبه بجا شکر سفید بگیرم برای مصرف روزانه ام 

عزیزم من خودم دائم توی این موارد مطالعه دارم ضرر شکر. سفید از هر غذایی بدتر و بیشتره و الان آمار بچه ...

شما میتونی کیک با شیره یا عسل خودت براش درست کنی . یا میتونی به جای کیک براش شیرمال بخری که شیرینی کمی داره .

2801