2777
2789

معلمشون لیست تغذیه گذاشته اجباری 

مثلا امروز نون پنیر گردو 

خب دختر من نمیخوره و عادت نداره

یا یک روز کیک و شیر واقعا با چه عقلی میخان بچرو از الان عادت بدن به کیک 

اینهمه پول میگیرن که بچه هارو از کوچکی دیابتی کنن

بهشم صحبت کردم ولی میگه باید هماهنگ باشن 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

با هفته ای یکی دوبار کیک خوردن هیچ بچه ای دیابتی نمیشه

وقتی باهم دیگه هماهنگ تغذیه میبرن بهتر از خونه هم میخورن حتی چیزایی که دوس ندارن هم در کنار دوستاشون که باشن میخورن

اگـه بشـه چــی میشــــه  
هفته ای یکبار. کیک مورد نداره که

چرا نداره واقعا هفته ایی یبار کیک خوردن بشدت اعتیاد میاره و اون بچه تا آخر عمرش به شیرینی علاقه و اعتیاد داره

من هر شش،ماه یبار براش درست میکنم

شاید میخوان بچه ها هماهنگ باشن برا تغذیه 

دیابتی که نمیشن ولی قطعا پوسیدگی دندان در کمینه😅

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

کیک و خودت درست کن که سالم باشه. ولی به نظر من خوبه تغذیه همه مثل هم باشه. نون و پنیر و گردو چیز بدی نیست یکم بخوره عادت می کنه. اتفاقا بچه ها وقتی دور همن بهتر غذا می خورن .

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)

کیک ک واقعا خوب نبست ،من باشما موافقم 

خونگی هم ک شابد یکی بلد نباشه یا واقعا وقت نداشته باشه 

حتا ذائقه بچهها متفاوته ،مثلا بچه من لب ب مربا و ارده و حلواشکری نمیزنه ،روز اولم مدرسه گفتم ،وقتی نمیخوره نمیشه ک طبق لیست شما پیش برم .

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقدر سخت میگیری؟؟کی گفته؟

راست میگه

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها نیست پس حد خودمونو بدونیم🩵 آدم ها مثل کتاب اند! از روی بعضیا باید مشق نوشت، بعضی هارا باید چند بار خواند تا مطالبشان را درک کرد! ولی بعضی هارا باید نخوانده کنار گذاشت. اگر همه جا تاریک بود دوباره بنگر! شاید نور خودت باشی✨ 🩵intp🩵

اینش مهم نیست بچه ها سیر نمیشن حجمش خیلی کمه شهریه ۲۰ تومن گرفته همه ش به لقمه نون و پنیر میده دختر من آب زیاد میخوره گفتم آب زیاد بدید بهش یا اجازه بدید براش قمقمه بذارم هیچ کدومو قبول نکردن لباش ترک برداشته منم راضی نیستم بابا زمان ما خودمون میبردیم میخوردیم خیلی هم خوب بود

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
2801