2777
2789

این چندروزه با خانوادم جنگ و دعوا دارم بخصوص با مادرم

من انقددد عصبی میشم که هرچی از دهنم در میاد ب مادرم میگم با اینکه میدونم بعدن پشیمون میشم

حرفایی میزنم ک دلش میکشنه.. بخدا دست خودم نیس. همیشه سعی دارم جلوی خودمو بگیرم و چیزی نگم‌ ک دل مادرم بشکنه اما انقد که پر میشم هرچی تو ذهنمه رو میگم با اینکه میدونم بعدن عذاب وجدان میگیرم

این چندروزه خیلی اشک مادرمو در اوردم. از خودم متنفرم که نمیتونم جلوی خودمو بگیرم. امشب ازش عذرخواهی کردم مادر منم چون دلش پاکه سریع منو بخشید و گفت جز خوبیت هیچی نمیخام🥺💔از این حرفش خیلی از خودم متنفر شدم. من خانواده خیلی خوبی دارم اما حیف خیلی عصبیم خیلی. ۱۷ سالمه نمیدونم چرا انقد زود عصبی شدم

مادرم منو بخشید بنظرتون اگه از خدا بخام منو ببخشه اون میبخشه؟🥲💔

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

واقی منم هستم البته مامان من مث مامان تو نیست اونم بهم فوش میده😑

خانوم پرستار آینده هستم👩🏻‍⚕️🩺 به قول جناب مولانا:او همه عیب تو گیرد تا بپوشد عیب خود 🙃 دنیا میچرخه صحنه ها تکرار میشن و نقش ها جابجا🙂 ارزومه پرستار بشم و برم هلند 😊🛩و همچنان اروزمه با خلبان ازدواج کنم 💅🏻😂 حالا که تا اینجا خوندی برای نیت قلبیم دعا میکنی ❤🙂
مادرت گناه داره هر وقت باهاش دعوات شد سریع محل و ترک کنبرو تو اتاق ، حیاط، یا جای دیگهاصلا تو روش وا ...

میدونم دلش میشکنه اما باور کن دست خودم نیس

خیلی پُر میشم بعد مجبور میشم همه چی بگم

از خودم متنفرم..

2801