2777
2789
عنوان

توروخدا بیاید شوهرم آبروم و برد جلو مهمونام دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 42 پست
حق داری . اما نمیدونم واقعا خیانت کرده یا نه ،ولی اینکه تو رابطه ازت پوزیشن های مختلف میخواد این اصل ...

از شوهرم خجالت نمیکشم ولی مثلا من بچه هام دیر میخوابن میگه لباس فلان بپوش بعد انقدر طولش میده که بچه من یه بار رابطه ما رو دیده و تا مدت ها میبردمش مشاوره من هیچ کس و ندارم واقعا باهاش درد و دل کنم اینجاام روم نمیشه بگم مشاورم میرم میگه طلاق بگیر واقعا نمیتونم طلاق بگیرم اصلا گیج شدم

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

شوهرت خیلی احمقه..دیگه ابروت رو برد..میدونم سخت گذشت کردن اما با حرف بهش حالی کن کارش خیلی بد بوده..مثل اینکه تو تو جمع بگی شوهرم مردانگی نداره زنان الان سایز بزرگ دوست دارن..

بهش بگو چه حالی میشی من اینو تو فامیل بگم؟

اگر عذرخواهی کرد ببخش و رابطه ی زناشویی رو قطع نکن..زندگی خودت شیرین میشه اعصاب خودت ارام میشه

از شوهرم خجالت نمیکشم ولی مثلا من بچه هام دیر میخوابن میگه لباس فلان بپوش بعد انقدر طولش میده که بچه ...

شرایط طلاق نداری ، باید بشینی با ملایمت باهاش حرف بزنی ،بگی زیاد طولش نده . خودتم باید مدیریت کنی بچع ها یاد بدی زود بخوابن . و مطمعن بشی کامل خوابیدن ، و اینکه در اتاق قفل کنید که نتونن شما رو ببینن .

تا الان دعوا و بحث داشتین کار به جای نبردی . یه مدت تغییر رویه بده ،بگیرش به زبون شوهرتو ، باید ببخشید به قول گفتنی خَرِش کن ، یا همون با پنبه سر ببر به اصطلاح . که بتونی کمی شوهرتو تغییر بدی 

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 
شوهرت خیلی احمقه..دیگه ابروت رو برد..میدونم سخت گذشت کردن اما با حرف بهش حالی کن کارش خیلی بد بوده.. ...

من اگر‌میگفتم تو جمع همونجا میزد لهم میکرد تو شوکم از حرفش خورد شدم از زن بودنم بدم اومده بخدا دلم میخواد تو خونه مانتو بپوشم انقدر شوهرم هیزه مگه میشه آدم از شوهرش این حس و بگیره به کسی بگی میگه از خدات باشه ولی خیلی سخته اصلا دردم و نمیدونم به کی بگم 

شرایط طلاق نداری ، باید بشینی با ملایمت باهاش حرف بزنی ،بگی زیاد طولش نده . خودتم باید مدیریت کنی بچ ...

بهش چجوری بگم؟

پرو نمیشه بعد این همه تحقیر من اصلا ازش متنفر شدم

هیشکی ذره ای به احساسات اسی که بعد خیانت دیدن دلش نمیکشه با شوهرش رابطه داشته باشه توجه نکرده

خیلی هاتون گفتید کار شوهرش بد بوده ولی هی گفتید تمکین کن تمکین کن

چقدر ما زنا بدبختیم حتی خودمون هم حقی برای خودمون قائل نیستیم

اسی با احساساتی که بارها و بارها له شده پاره پاره شده و خیانت دیده باید بره تمکینم بکنه

قشنگ عین این می مونه بذاره بهش تجاوز بشه

اسی ته این ماجرا با این مرد رو بهت بگم؟

ادامه دادن باهاش مرگ تدریجی توئه

احساساتت خفه میشه

اگر می تونی ازش ملکی چیزی بگیر و طلاق بگیر

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
نمیشه خونه رو به نامت بزنه جدا زندگی کنید؟

قبول نمیکنه از من میتونه دور باشه ولی از بچه هاش نه بحث به نام زدن نیست اصلا خسیس نیست وضع مالیشم خیلی خوبه شاید یکی از دلایلش همین باشه که انقدر برای زنا خرج میکنه خاک تو سرش

هیشکی ذره ای به احساسات اسی که بعد خیانت دیدن دلش نمیکشه با شوهرش رابطه داشته باشه توجه نکردهخیلی ها ...

بیشتر چیزا به نام منه من مشکلم دختر و پسرم هستن که نه از من میتونن دور بمونن نه از باباشون امتحان کردم مریض شدن مریض بد نه عادی بیشترم البته به باباشون وابستن تا من واقعا رغبتی ندارم باهاش بخوابم اصلا نزدیکم میشه احساس میکنم یه مرد غریبست 

از شوهرم خجالت نمیکشم ولی مثلا من بچه هام دیر میخوابن میگه لباس فلان بپوش بعد انقدر طولش میده که بچه ...

عزیزم چرا نمیتونی طلاق بگیری؟مهریه داری؟ 

طلاق سخته خیلی هم سخته اما بودن با مرد سایکوتیک و روانپریش از طلاق هم سختتره

2801