2777
2789
عنوان

بین این دو تا رشته کدومو پیشنهاد میدین

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 32 پست
ممنونم ک بهم انرژی میدی فق بخاطر تک جنسیتی بودنش یزره ذهنم درگیر شده میخام عاقلانه انتخاب کنم بچه ها ...

بچه هاتون به احتمال ۹۹ درصد بهت حسودی میکنن خودشون چی قبول شدن اونایی که اینو بهت میگن؟

تو الان باید جشن بگیریییی تک جنسیتی باشه چی میشه؟ پسرا چه گلی به سرت میزنن مثلا ؟ تازه تو دانشگاه ی طرف کلاس پسر میشینه ی طرف دختر یعنی مثل دانشگاه خارج نیست بازم ولی تو که وارد دانشگاه تاپ تهران داری میشی بعدا بخوای مهاجرت کنی هم راحت تره برات به نظرم بعدشم پولی که میخوای به دانشگاه آزاد بدی رو برو طلا بخر برا خودت زندگیتو تباه نکن واسه پسرا تو که الان الزهرا قبول شدی میتونی چهارسال بعد تهران شهید بهشتی و ... قبول شی اون موقع هم تو پخته تری هم پسرا الان پسرای دانشگاه اکثرا بچه ان و هول 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

بچه هاتون به احتمال ۹۹ درصد بهت حسودی میکنن خودشون چی قبول شدن اونایی که اینو بهت میگن؟تو الان باید ...

مرسی عزیزم واقعا خوشحال شدم

دوستام همه ازاد قبول شدن

منطقه یک 11هزار تجربی شبانه قبول شدم

بسلامتی 

اگه انسانی بودی با نصف این رتبه شبانه هم نمیشد بری 

قدرشو بدون هم رشتش خوبه هم دانشگاهش 

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
بخاطر پسر میگن 😂🤣

فک میکنی منم 18 سالمه منم تجربی بودم ولی این انتخاب واضحه میدونی من کی فهمیدم دوستا یجایی دشمن میشن رتبه ی دوستام از من بدتر شد مشاورم گفت روانشناسی عالیه درامدش و فلان با دوستام حرف میزدم استاده گفت مختو زدن میری روان؟ گفتم برعکس مخمو زدن گفتن این همه سال زیست خوندیم و فلان گفت اینا شیطانن همین الان تو برگشون گفتن روانشناسی بزنم براشون به تو گفتن نزن که خودشون قبول شن

2801