2777
2789
عنوان

کیا نامزداشون روز دختر کادو ندادن 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1004 بازدید | 59 پست
قربونه محبتت مهربون 🥰دلم برای بچم میسوزه فکرمیکنه این عتیقه رفته دیگه برنمیگرده بقران باگریه وبغض خ ...

خیلی زشته برای یه مرد که قهر کنه بره بیرون، من خودم نامزدم ولی بعضی وقتا اونم قهر میکرد تا چندروز اینقدر کلافه میشدم آخرش باهاش جدی حرف زدم گفتم بچه که نیستی خدایش زشته حق ناراحتی و دلخوری داری ولی قهر نه ، خدارو شکر بهتر شده 

هوایت می‌زند برسر دلم دیوانه می گردد! چه عطری در هوایت هست؟ نمیدانم...... نمیدانم
تولدت مبـارکه عزیزم 😍 ولی اعصاب خودتو و روال زندگیتو سر داداشش بھم نریز ....ھمیشه مردا سر خانوادشون ...

فدای مهربونیت ممنونم عزیزم... دوساله میخوایم ازش اصلابهش نمیگفتم واسم مهم نبود برام الان بدجوری خوردیم به بی پولی چون هرچی داشتیم بردن ۲۰۰میلیون بدهکاره مامانمم بایدبدم میگم بگیربدهی روبدیم نمیگه

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

همیننننبه خدا من پارسال همین موقع روز جهانی دختر به گوشمم نخورده بود ولی این آنلاین شاپ ها میبینن ک ...

می‌دونن دخترا ساده ان ، هدف شونو میذارن رو دخترا 

وگرنه چرا برای پسرا مناسبت نمیذارن ؟؟؟

به نظرم حماقته پولتو هدر بدی برای یه پک هدیه که اصلا به درد نمیخوره ... 

حالا یه شاخه گل کسی رو فقیر نکرده ، ولی دیگه اینکه هر ماه یه مناسبت رو میکنن ، یعنی سو استفاده از احساسات ما دخترا !!! 

خب بقیه رو که میبینیم دیگ دلمون میخواد 🥺

😄ھمین 

بعدم بستگی ب طرف ادم داره من خودم سر این مناسبتا خیلی حساسم حتی واسه اطرافیانم شده باشه با یه شکلات ولی قشنگیش ب ھمینه دیگه بحث مادی وسط نیست 

می‌دونن دخترا ساده ان ، هدف شونو میذارن رو دخترا وگرنه چرا برای پسرا مناسبت نمیذارن ؟؟؟به نظرم حماقت ...

دقیقا زدی به هدف دست میزارن رو نقطه ضعف دخترا/:"

اشک ها را پشت لبخندی مخفی میکنیم که خیلی درد می کند و هیچ کس نمیفهمد، ما را درد  همین نفهمیدن ها می کشد نه زخم ها.                       
😄ھمین بعدم بستگی ب طرف ادم داره من خودم سر این مناسبتا خیلی حساسم حتی واسه اطرافیانم شده باشه با یه ...

والا بخدا منم همینم، ولی نامزدم اصلا مناسبت ها یادش نمی‌مونه اصلا وتو این فازا نیست،  خب منم انتظار دارم ولی در این مورد بحث نمیکنم ک کادو کو تبریک نگفتی

هوایت می‌زند برسر دلم دیوانه می گردد! چه عطری در هوایت هست؟ نمیدانم...... نمیدانم
والا بخدا منم همینم، ولی نامزدم اصلا مناسبت ها یادش نمی‌مونه اصلا وتو این فازا نیست، خب منم انتظار ...

عزیزکم.😍 اتفاقا خوب کاری میکنی 

ولی گاھی بین حرفات بھش بگو ن با دعوا 

بھرصورت نیاز توئه و باعث ذوق توئه این کار 

اونم کم کم راہ میوفتہ

میدونم.اما بهتره فرهنگ خودمون رو حفظ کنیم.

اونم فرهنگ ایرانی نیس 

🔴در طول روز و در مورد هر چی بخوام  هر چقدر بخوام تاپیک میزنم عزیزم اگه مشکلی داری تاپیکامو دنبال نکن برو اتم  بشکاف 👍🏻🔴 تگم نکنین به هیچ وجه نمی‌بینم 
2801