2777
2789

نامردیه یا نه؟

اول ماه حقوقامون رو میریزیم تو کارت مشترک.حقوق شوهرم تقریبا همش میره به قسط و قرض.فقط میمونه حقوق من که تا آخر ماه برسونیم

اگه بهش بگم میخوام برا مامانم چیزی بخرم حرفی نداره و قبول میکنه فقط مشکلش اینه که سریع اونم میخواد جبران کنه و بره برا مامانش خرید کنه.مادرشوهرم خوبه و مشکلی باهاش ندارم ولی خودش حقوق بگیره و سیزده تومن در ماه میگیره.ولی مامان من درآمد نداره و پدرم هم زیاد اهل خرید محصولات مراقبت پوست و اینا براش نیست.شما میگید چی کنم به شوهرم بگم میخوام برا مادرم خرید کنم یا به روم نیارم؟

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
2804
نه نامردی نیست

انقد همه چیز رو صادقانه بهش گفتم الان نگم حال بدی بهم دست میده

فردا خودم میخوام برم خرید.لابه لای خریدای خودم یکی دو تا کرمی چیزی برا مامانم بخرم بعدا شوهرم گفت چیا خریدی کرم مامانمو نگم

نمی‌فهممه پول از حساب مشترک کم شده

خودم میخوام برم چند تا خرید دارم.لا به لای خریدای خودم یه کرمم برا مامانم بخرم.مطمئنم نمیفهمه ولی بعدا گفت چیا خریدی کرم مامانمو نشون ندم.فکر میکنم نامردیه حس خوبی ندارم ولی باز میگم حقوق خودمه دلم میخواد

خب راستش تو موقعیت شما نبودم همسرم خیلی برای خانوادش خرج می کرد یکی در میون هم نمیگفت من حرفی نداشتم ولی مثلا نمیخواست غرورش بشکنه منم دیدم اینجوریه با حقوقم برای مامانم خرید می کنم نمیگم اصلا البته نه با اصل حقوقم بامزایای بین ماه مثلا پول قبص موبایل و کرم و ضد افتاب و...  میدم کل خریدای عیدشم انجام میدم 

هم قانونی هم شرعی میتونی انجام بدی و نگی ولی به نظر من اخلاقی نیست من خوشم نمیاد شوهرم قایمکی برای ...

منم حس خوبی به کارم ندارم ولی باز از یک طرف شیطون میشم میگم حقوق خودمه چرا نباید حق داشته باشم یه خرید سیصد چهارصدی برا مامانم بکنم.اون مرده وظیفشه خرج خونه بده من هر چقد کنک کنم لطف کردم و وظیفه ای ندارم

2801