2777
2789
عنوان

دویست خط میشینی از خودت تعریف میکنی مینویسی

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 53 پست

اینجا متاسفانه یا یکی واقعا دنبال توجه هست و علنا اعلام میکنه و اصرار هم داره 

و یا یکی دیگه خیلی زیرپوستی و سیاستمدارانه عمل میکنه و با اینکنه کاملا معمولیه کلیییی فن با تعصب پیدا میکنه که یه جوری از اون کاربرا تعریف و تمجید میکنن که واقعا ادم انگشت حیرت به دهان میمونه

کلا اما تو دنیای مجازی همه چیز عجیب غریبه و دور از واقعیته

و برای من عجیب تر اونایین که یه کاربر رو در حد بت میپرستن و تعریف های مضحک و دور از حقیقت دارند...! 

کلا مجازی فقط برای سرگرمیه ولاغیر

خدایم💜فرزندانم💜وطنم💜
عزیزم من عکسشو دیدم بنده خدا واقعا جذاب و زیبا بود من عاشق این قیافه ها هستم و واقعا بی نقص بودولی ی ...

صدرصد تو رفیقشی یکاره اش هستی که اینقدر داری طرفداری میکنی و خودت رو جر میدی براش😂👌

اَمن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء 🤲

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

چشم عباس اقل تطر دیگه ایی نداری😡😂وقتی کسی تاپیک میزنه انتظار نظرات دیگران رو داره و باید بشنوه و ج ...

ادب رعایت کن دختر جون 

مشخصه چطور تربیت شدی که میایی پشت سر کاربرا تاپیک میزنی و از این که یکی نسبت به خودش حس خوبی داره میسوزین 

نکنه توقع داری همه بزنن تو سرشون و از خودشون بدشون بیاد ....

اگه تا ابد دلتنگت بمونم چی؟🥀❤️‍🩹                                    کیست این مَن؟این منِ با مَن زِ من بیگانه تَر🤍
این خانم قطعا از یه شهرستان کوچیک هست که قیافش به قول خودش تو چشم بیاد تهران شهرای بزرگ آنقدر خوشگل ...

عزیزم تهران پر از عملی و لب شتری هست که الان دیگه این قیافه ها خز به حساب میاد و نمیشه گفت زیبا

معیارهای زیبایی متفاوته

اون خانوم هم واقعا زیبا و بدون نقص بود

Afsaneh__67 هستم😍با کاربری جدید در خدمتم😂😂
اینجا متاسفانه یا یکی واقعا دنبال توجه هست و علنا اعلام میکنه و اصرار هم داره و یا یکی دیگه خیلی زیر ...

دقیقا کلامت رو باید طلا‌گرفت👌👌👌👌💎✨️✨️✨️😉

قبول دارم ولی این جا فضاش فرق میکنه با اینستا و یوتیوب و...تو سایت هر سوالی از کاربرا بپرسن باید تو ...

بعد از کرونا هیچ فرقی نمیکنه جانم دقیقا مثل همونجا شده فضاش بشدت مضحک بشدت سطحی و دور از انتظار از یه سایت تبادل نظر بگذریم سوال آفرین سوال خیلی فرق داره با تاپیک های ایشون در ضمن اولین تاپیکشون هم نبود 

واقعا یه سری رفتارها خب رو مخ خیلی ها میره من نه تو تاپیکشون اصلا شرکت کردم نه نظری دادم چون اولین بارشون نبوده و .....

دقیقا موافق جمله آخرتون هستم یه بار دیگه تکرار کنیم باهم ....به ما به بقیه چه ربطی داره ایشون چه حسی به خودشون دارن؟؟ حس خوب دارن یه بار تاپیک و تمام دیگه کشش و ظرفیت کاربرای سایت و به چالش نکشن لطفا 

این کودکان شاد تباه کردن سایتو بخدا 

بوی عطر نفست رایحه جان من است ❤️تپش❤
صدرصد تو رفیقشی یکاره اش هستی که اینقدر داری طرفداری میکنی و خودت رو جر میدی براش😂👌

شما هم لابد دشمنشی که براش تاپیک زدی و داری خودتو جر میدی😃

ادب رعایت کن دختر جون مشخصه چطور تربیت شدی که میایی پشت سر کاربرا تاپیک میزنی و از این که یکی نسبت ب ...

برو بابا حال و حوصله توجیح تو رو ندارم 😂😂

عزیزم تهران پر از عملی و لب شتری هست که الان دیگه این قیافه ها خز به حساب میاد و نمیشه گفت زیبامعیار ...

میخوای بزارش تو فریزر بمونه برا پسرت دراینده برو خواستگاریش😅😅 انگار خیلی دلتو برده یا خوشگل خیلی ندیدی اطرافت البته من چهره شمارو دیدم با عرض معذرت باید اون خانم‌ به چشمت خیلی خیلی زیبا بیاد‌ 

عمل ابن چیزا هم پایه خوب می‌خواد همه خوشگل نمیشن🙏☺️

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
خیلی وقت پیش بود تو تاپیکشون گفتم بدون فیلت ر هم میزارید عکس و با واکنش بسیار بسیار عجیبشون مواجه شد ...

سلام عزیزم

من اتفاقا شاهد رفتار عجیبشون بودم

همون موقع هم خواستم بگما گفتم الان میگ تو با کاربر نفس دوستی و فلان و...

در حالی ک من و شما دوکاربر عادی و جدا هستیم

من خیلی وقت پیش چندین عکس ازش دیدم ک کاملا متفاوت بود در حدی ک تو ی عکس دماغش عجیب کوچیک بود و لباش ی شکل دیگ😐 چیزی نگفتم گفتم ولش، فقط تعریف کردم ازش، گفتم دختر خوبیه

بعد همون کاربر فهمید من شبیه ماهرو بلاگرم گفت عکستو بذار و وقتی من عکسمو گذاشتم چنان بهش فشاری اومده بود ک کاملا ضایع بود😐 از اون موقع ب بعد اومد دستم ک متاسفانه ایشون فقط ی آدم ب شدت خودپسند هست و زیرپوستی خودشو برتر میدونه ، مثلا ۵۰ خط خودشو برتر نشون میده بعد ی خط میگ ولی مهم نیست ک چهره و فلان (ک مثلا من خودپسند نیستم)

حالا  من الان کلا چند وقتیه عکس نذاشتم، تاپیک خاصی هم راجع ب چهرم ندارم و اصن کاربر معروفی نیستم چون خیلی کم میام اینجا 

ولی تعجب کردم چقد خودش میتونه حسود باشه بعد ب بقیه بگ شما حسودید😐چندین بار رفتار تضاد ازش دیدم ولی گفتم حالا اگ ب روش بیارم برام تاپیک میزنه و توهین میکنه😐

میتونم بگم ب عنوان کسی چندساله اینجام،  درسته ۲۴ساعت اینجا نیستم ولی این کاربر رفتارشون بسیار عجیبه برام، حس میکنم نیاز ب تراپیست داره 

بماند ک بارها تاپیک زد و افکار خودشو ب زور خواست غالب کنه

☆ کاربری دونفره☆•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
میخوای بزارش تو فریزر بمونه برا پسرت دراینده برو خواستگاریش😅😅 انگار خیلی دلتو برده یا خوشگل خیلی ن ...

گ

من قیافه ی خودم کاملا مورد قبول خودم و همسرمه و هیچ نقصی ندارم که دنبال برطرف کردنش باشم الحمدالله

اینکه عمل و ده کیلو ژل تو صورت نیاز به پایه داره واقعا به نظرم حرف خنده داری هست

چون در هر صورت یه چهره ی خز و غیر طبیعی به آدم تحویل میده

چهره ی معمولی بدون ژل خیلی خیلی شیکتره قطعا

اینجا متاسفانه یا یکی واقعا دنبال توجه هست و علنا اعلام میکنه و اصرار هم داره و یا یکی دیگه خیلی زیر ...

دمت گرم جوهر کلام رو گفتی 

مخصوصا با قسمت دوم حرفت خیلی خیلی موافقم 

با سیاست کلی فن پیدا میکنن 😬🤐

2801