2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

اصلا ردیف مهم نیست یه چیزیه مربوط به خود دانشگاهه و همه ی ذخیره ها قبول هستند پارسال خودم درگیرش ب ...

ببخشید به شما بعد اتمام ثبت نام پذیرفته شدگان گفتن قبولین؟ تا جمعه این هفته مهلت ثبت نام دانشجوهای پذیرفته شده هست، یعنی شنبه به ما ذخیره ها اطلاع میرن بابت قبولی ؟؟

ببخشید به شما بعد اتمام ثبت نام پذیرفته شدگان گفتن قبولین؟ تا جمعه این هفته مهلت ثبت نام دانشجوهای پ ...

تقریبا یه هفته یا ده روز  بعد از ثبت نام برای ذخیره ها اعلام قبولی کردند 

2803
من ذخیره ۳۲۰ پرستاری تهرانم به نظرتون قبول میشم؟ اگه قبول نشم اولویت بعدیم بررسی میشه؟

سوال منم هست که بلاخره بقیه انتخابا برسی میشن یا نه محروم میشیم اخه انصاف نیست واقعا مانخواستیم که ذخیره باشیم

تقریبا یه هفته یا ده روز بعد از ثبت نام برای ذخیره ها اعلام قبولی کردند

سلام خسته نباشی

10روز بعد از پایان ثبت نام یا 10روز بعد از شروع ثبت نام

آخه من دانشگاه دولتی هم قبول شدم و ثبت نامش شروع شده 

ولی ذخیره پرستاری هم قبول شدم

و میخوام پرستاری رو برم بخاطر همین واقعا استرسشو دارم

سلام خسته نباشی10روز بعد از پایان ثبت نام یا 10روز بعد از شروع ثبت نامآخه من دانشگاه دولتی هم قبول ش ...

ما پارسال فرهنگیان ثبت نام کردیم  حدود ده روز  بعدش جواب ذخیره پرستاری  اومد و فرهنگیان خوبخود کنسل شد مشکلی پیش نمیاد  اگه دولتی ام ثبت نام کنید بعد میتونید برید آزاد  

سوال منم هست که بلاخره بقیه انتخابا برسی میشن یا نه محروم میشیم اخه انصاف نیست واقعا مانخواستیم که ذ ...

شما هم روزانه آوردید ؟

اگه محروم بشیم باید دو سال بشینیم بخوانیم اگ اونو بخوانیم قطعا پزشکی‌میاریم اگه واقعا حوصلمون بکشه

شما هم روزانه آوردید ؟اگه محروم بشیم باید دو سال بشینیم بخوانیم اگ اونو بخوانیم قطعا پزشکی‌میاریم اگ ...

سلام خوبین شما 

در هر صورت اگر روزانه آوردید محروم هستید چه برید چه نرید  دانشگاه آزاد هم برید بازم به خاطر قبولی روزانه تا کنکور ۱۴۰۵ محروم هستید قبل از ثبت نام کنکور ۱۴۰۵ باید بهمن ماه از دانشگاهی که مشغول به تحصیل هستید انصراف بدید تا بتونید کنکور شرکت کنید به نظرم دیگه ارزش نداره بچسبید به همین پرستاری آزاد خدا میدونه تا کنکور ۱۴۰۵ چه اتفاقی میوفته باید هر سه پایه را ترمیم و ایجاد سابقه کنید امسال حتی اجازه ترمیم هم ندارید چون روزانه آوردید محروم هستید 

2801