2777
2789

یعنی یکی از فامیلامون توی ۲۶ سالگی علی رغم اینکه خودش سرکار بوده ،ولی کنکور داده پزشکی قبول شده 

رسما ترکوندن اینقد استوری تبریک براش گذاشتن!!!!!

اگه ی زشته دیگه قبول میشد محاااااال بود اینقد واکنش نشون بدن ملت!!!!!

بوی نم بارون 😍🌧️☔

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

پزشکی تو همه ی کشورا رشته ی تاپ محسوب میشه

تو ایران قبولیشم سخته واسه همینه

از آدمای دگم و افراطی و متعصب بدم میاد همونایی که تفکر نقاد نداشتن و کورکورانه هرچی از بچگی تو مغزشون کردن رو پذیرفتن و هیچوقت تحقیق نکردن ! پس اگه از این دست افرادی لطفا اصلا با من حرف نزن چون گفتگوی خوبی قرار نیست داشته باشیم ، مرسی 🍂

خوب به حاطر اینکه مسیرش طولانیه و ...و خوب شاخه ی حساسیه بالاخره ...

قبولیش تو ایران سخته به هر حال 

حالا من قبول شدم یکی از فامیلا میخواست بذاره گفتم دوست ندارم عالم و آدم بدونن و ...هنوز هی از خانواده ام میپرسن 😂

چون واقعاسخته من سال گذشته پسرم کنکورداشت شماباورت میشه  ماسفرنرفتیم مهمونیا وگردشامون به حداقل رسید بعدعیدکه دگه کنسل کردیم  هرجامجبوربودیم خودم وهمسرم رفتیم توخونمون سکوت. برقراربود بیشترساعات روز جداازهزینه های کردیم

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

چون خیلی زحمت داره هم قبولی هم کار کردنش 

چند تا از اقوامم پزشکن بااینکه فوق تخصص هم شدن باز مرتب سرشون تو کتابه همش باید علم شون بروز کنن 

کوچیک ترین خطا باعث خطای خیلی بزرگ میشه 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
2801