2777
2789

سلام

من عید خونه پیش فروش خریدم

کلن ۴ طبقه اس تک واحدی. طبقه اول رو خریدیم

بعد دیگ کارای آخرشه اسانسور و اینا

این خونه قرار بوده ۵ طبقه بشه که دولت نمیزاره. طبقه ۵ رو میریزن چون ستون زده بودن

بعد یه آقایی دو واحد سهم داشته پولش رو هم از قبل داده همون طبقه ۴ و ۵ برای اون باشه. ۵ رو ریختن و الان فقط طبقه ۴ سهمش شده

طبقه دوم و سوم هم برای صاحب زمین بوده

ما طبقه اول رو از یه آقایی خریدیم 

ک کد رهگیری داره. ب ما قولنامه داده

رفتیم دیدیم همون آقا ک طبقه ۴ و ۵ رو قرار بوده داشته باشه

تو خونه ما کابینت زده. تمیز رسیده. میگ برای منه. من دو واحد سهم داشتم 

خلاصه اومدیم بنگاه از همون آقا ک خریدیم. میگ من کد رهگیری دارم. شکایت کرده ازش. شکایت تصرف عدوانی

میگ این آقا چون سازنده ی خونه اش رو نساخت پولش موند رو هوا. اینجوری میکنه

در صورتی ک طبقه اول برای ماست و کد رهگیری داریم

الان نظرتون چیه؟

چی میشه شکایت بنظرتون.؟

به خونه رسیده. گچ کاری. قاب بندی. کابینت. میگ واس منه

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

ببهشید استاترمیشع کسی تاپیک قبلمو بببینه

اه چی میگی وسط مشکل مردم

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.

خونه شماست دیگه الکی خرج کرده😐😐😐😐مرتیکه دیوانه

یه کاری کن که میتونی🥺💔یه خونه شو تو ویرونی از این بیشتر نپرس از عشق نمیدونم نمیدونی تو این تقویم دل مرده کسی اشکاشو نشمرده کجا دیدی که تنهایی غم هاشو با خودش برده یه کاری کن از این بیشتر نیوفتم تو غم آخر نزار شمع حضور من یه شعله شه تو خاکستر نگو دوره نگو دیره نگو این قصه دلگیره یه عمری رفته از دستم نیای عشق تو میمیره🫂         عشق تو مرد🖤

برلی خواهرم همچین مشکلی پیش اومد 

خونه‌رو به چند نفر فروخته بود 

هنوزم نتونسته پولشو زنده کنه خونه رو دادن به

نفر اولی که خریده

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.

اگر صاحبخونه این واحد رو فقط به شما فروخته که مال شماست. اگر به هردوی شما فروخته و در واقع سرتون کلاه گذاشته . خونه واسه اونی میشه که اول قولنامه کرده‌.

در هر صورت شکایت کنید تا تکلیف معلوم بشه. 

برلی خواهرم همچین مشکلی پیش اومد خونه‌رو به چند نفر فروخته بود هنوزم نتونسته پولشو زنده کنه خونه رو ...

این خونه ما کد رهگیری و قولنامه داره

ما خریدیم اول

این خونه ما کد رهگیری و قولنامه دارهما خریدیم اول

اونم داشت عزیزم

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.
برلی خواهرم همچین مشکلی پیش اومد خونه‌رو به چند نفر فروخته بود هنوزم نتونسته پولشو زنده کنه خونه رو ...

بنظرم برای ایشون همچین مشکلی پیش نمیاد چون خونشون رو به اون آقا نفروختن اون آدم کم عقل جای طبقه ۵م اومده اول که مال یکی دیگه بوده رو تصرف کرده😐

یه کاری کن که میتونی🥺💔یه خونه شو تو ویرونی از این بیشتر نپرس از عشق نمیدونم نمیدونی تو این تقویم دل مرده کسی اشکاشو نشمرده کجا دیدی که تنهایی غم هاشو با خودش برده یه کاری کن از این بیشتر نیوفتم تو غم آخر نزار شمع حضور من یه شعله شه تو خاکستر نگو دوره نگو دیره نگو این قصه دلگیره یه عمری رفته از دستم نیای عشق تو میمیره🫂         عشق تو مرد🖤
اگر صاحبخونه این واحد رو فقط به شما فروخته که مال شماست. اگر به هردوی شما فروخته و در واقع سرتون کلا ...

فقط ب ما فروخته. کد رهگیری داره

این آقا مالک طبقه ۴ و ۵ ک ی طبقه اش رو هواس چون سازنده نساخت پول خونش وسط پا گذاشته خونه ما

2801