2777
2789

میخوام آینده آزمایشگاه تاسیس کنم و درآمد داشته باشم✨️🌸💕

این رشته میتونی تا دکترا بخونی مثل بقیه رشته ها استاد دانشگاه بشی یا بتونی برخلاف بقیه رشته های پیراپزشکی بیایی آزمایشگاه تاسیس کنی...

نظرتون خوب شد از بین پیراپزشکی ها الویت علوم آزمایشگاهی انتخاب کردم؟ میخوام آینده پیشرفت مالی داشته باشم

🙏🏻✨️💕🌱🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارکه عزیزم

در انتظار برف... توی هاگوارتز هر کی سزاوار کمک باشه همیشه. کمک براش از راه میرسه:]                                                            وزن فعلی:64-وزن هدف:۶۰... میدونین آرزوم این رزوا چیه؟ اینکه یه جرعه آب بخورم. خنده داره نه؟ ولی راست میگم   چون خیلی درد داره،میترسم آب بخورم. یادتون نره چیزی که برای شما خیلی طبیعیه،میتونه آرزوی از تهِ دلِ کس دیگه ای باشه... دیالوگ سریال یکه و تنها  به طور قطع اتک غمگین ترین تراژدیِ قرنِ      لیوای آکرمن>>  هرماینی>>  هری پاتر>>من عاشق ادم های معمولی هستم!که بدون توجه به بقیه تمام تمرکزشان خودشان هستند>>      سریال کره ای خواستید بگید معرفی کنم^^

منم لیسانس علوم آزمایشگاهیم کدوم شهری شما؟

ی دختری که هنوز امیدواره با اینکه تو زندگیش شکستهای زیادی خورده 🫂🌱✨بیا زندگی کنیم، خورشید روزی دو بار طلوع نمی‌کند،ما هم دوبار به دنیا نمی آییم هر چه زودتربه آنچه از زندگی ات باقی مانده بچسب!❤️
مگه میشه ازمایشگاه زد ؟ تا جایی که میدونم نمیشه الان فوق تخصصا میتونن تنها بزنن علوم آز باید چند نفر ...

ارخ میشه منتهی بعد دکتری یه دووره فلوشیپ داره ک اونو باید بگذرونی 

آقای فردوسی پور شما دنبال چییییییی

مبارکت باشه، بله عالیه.

خواهر من هم علوم آزمایشگاهی خونده، البته از ارشدش دیگه رفت هماتولوژی خوند. چون عاشق هماتو بود...

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃