2777
2789
عنوان

چیکار کنم دوباره مث قبل شع 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 999 بازدید | 63 پست

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

خب اینجور رابطه ها تعهدی به طرف نداره الانم سرد شده میخواد بره،چرا عقد نکردین؟اینجوری مطمئن تر بود

من نتونستم 

اون همه جوره منو میخواد 

اما چون نمیتونم و اون از ایندش مطمئن نیس سرد میخواد باشه 😔

اره ☹️

ولی دختر این چکاریه کردی چرا ازدواج نکردید باهم وقتی همو خواستید الان هیچ تعهدی ندارع 

کاربری دو نفره                                                      ما خدا را داریم به ازای هر آنچه که نداریم 💕 
از کِی

تو تاپیک هام هست

حدودا یکماه آنلاین نشد اصلا جواب زنگم نداد قبلش غر زده بودم دعوا و اینا نداشتیم. به خواهرش گفتم جریان رو بعدشم نزدیک دویست تا پیام دادم ازش خواهش کردم بیاد یه بار دیگه حرف بزنیم

زنگ زد بهم گفت اخلاقت خیلی بده دلمو شکوندی من تخت فشارم یکم از مشکلاتش گفت و اوکی شدیم 

کلی همون شب گریه کرد گفت بیا با هم بسازیمش و اینا

شب بعدشم دیر اومد و خسته بود گفتم برو بخواب

بعدش گوشیش خراب شد یه بار تو اون مدت تلفنی حرف زدیم باهم یکم متفاوت از قبل بود ولی زیاد نه

باز از دو روز پیش آنلاین میشه جواب نمیده رگباری پیام دادم بهش میگه رفتم تهران گیر کردم نگران نباش دلم تنگ شده و بهت پیام میدم همینو گفت و جواب هیچی رو نداد

خواهرش دیشب زنگ زده میگه کارشو ول کرده حرف هیچکس رو گوش نمیده جواب منم نامیده خیلی بد شده

اصلا نمی‌دونم چشه و مشکل چیه ولی خیلی بد خلق شده

به ارواح جدم کاربری دست دو نفره وگرنه اینقدر احمق نیستم که تاپیک هایی بزنم که زمین تا آسمون مغایرت دارن:/
چیکار کنم

فقط هیچی بروت نیار اصلا انگار اتفاقی نیوفتاده همون محبتی ک قبلا میکردی همونطوری باش هیچی نگو بحث دعوا و گدایی محبت هم نکن باش کم کم خودش درس میشه تجربشو داشتم ک میگم

2801