2777
2789
عنوان

زایمان کردم مهمون میاد

195 بازدید | 16 پست

اینارو هم دارم میگم و خواهر کوچیکم تایپ میکنه براتون دیروز سزارین شدم و امروز ۹صبح مرخص شدم و اومدم خونه ۹/۳۰دقیقه جاریم با بچه هاش اومد خونمون مثل گشنه ها میرفتن تو یخچال و اینور اون ور مادر منم دیشب تو بیمارستان پیشم بود نمیشد از کسی پذیرایی کنه بعد ک این رفت ساعت ۱۱مادرشوهرم اومد مثل مهمون نشست مامانم ازش پذیرایی کرد ساعت ۱۲ اون یکی جاریم اومد یعنی من داغون داغونم و اصلا دوس ندارم تو این وضعیت کسی بیاد پیشم هنوز حموم نتونستم برم بچمو شیر ندادم دلم نمیخاد جلوی دیگران کاری کنم همش منتظر بودم برن تا کارامو بکنم نمیرفتن تازه رفتن و یکم تونستم چیزی بخورم ب بچه شیر بدم و یه دستشویی برم توروخدا این چ کاریه میکنید توروخدا خونه کسی ک زایمان کرده نرید نمیخایم بیاید والا دلم میخاد ی هفت تیر باشه کنارم هر کسی اومد به غیر از کمک کردن اومد اذیت کنه بزنم تو مغز معیوبش من حوصله خودمم ندارم این وسط مهمون میاد همش هم طرفای شوهرم فامیلای به ظاهر بافرهنگ اما بی فرهنگشون چیکار کنم بچها الان چند دقیقه اس کسی نیومده اما باز میدونم میان کلی هم فک فامیل دارن تازه مادرشوهرم میگفت قراره دست جمعی بیان😭😭😭میخام کسی نباشه چند روز بخدا

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
باید از قبل بهشون میفهموندی غیر مستقیم که نیان تا ی هفته نزاری بچتو بوس کننا

بچم ۵ روزه بود رفتم همایش شیرخوارگان حسینی

یه خانومه با دخترش گیر داده بودن میشه بچتون رو بوس کنیم؟

به مادر شوهرت زنگ بزن بگو مامان ان شاالله بعد از ۱۰ روز خودم زنگ میزنم دعوت میکنم الان به استراحت نیاز دارم 

بعد از ۱۰ روز هم فقط یه تعداد محدودی رو دعوت کن 

ببین شما حق داری منم اینطوری خوشم نمیاد، ولی همینجا تاپیک دیدم خانمهایی که زایمان یا سزارین کردند تاپیک میزنن گله و شکایت که خانواده شوهرم نیومدن بیمارستان دیدنم، یا الان یک روزه مرخص شدم خانواده شوهرم فقط تلفنی تبریک گفتن زورشون اومده بیان از نزدیک من و ببینن و ...

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.
بچم ۵ روزه بود رفتم همایش شیرخوارگان حسینییه خانومه با دخترش گیر داده بودن میشه بچتون رو بوس کنیم؟

نباید میذاشتی بچه تا ۶ ماه اول خیلی حساسه با ی بوس خدای نکرده ممکنه مریض بشه

خیلی قاطع به همون مادرشوهر اعلام کن تا چهلم مثلا از پذیرفتن مهمون معذورم ازشونم تشکر میکنم که میخواس ...

بخدا گفتم هزار بار تو دوران بارداریم ب همشون گفتم اما حالا باز میان چیکار کنم نمیشه که از خونه پرت کرد بیرون وقتی میان 

[QUOTE=356489713]نباید میذاشتی بچه تا ۶ ماه اول خیلی حساسه با ی بوس خدای نکرده ممکنه مریض بشه[/QUOTE

اون موقع نمی دونستم،بعدا بچه هایی دیدم که به خاطر یه بوس عفونت گرفته بودن و معلول شدن

چقدر از خودم بدم اومد که چیزی نگفتم

2801