2777
2789
عنوان

با شوهرم قهر کردم😐

934 بازدید | 48 پست

واقعن نمیدونم من نرمال نیستم یا اون

حس میکنم با ادمای دورش هیچ فرقی ندارم 

دهنش همش با فش و بد و بیرا میچرخه 

الان اومدم سوار ماشین بشم گوشیم از دستم افتاد تو جوب انقد ک بوق میزد عجله ای سوار شدم بهش گفتم انقد بوق نزنی تند من هول نمیشم گف تو ک..س دستی ب من چه😳 بعد رسیدیم خونه یکی با مشت زد ب بازوم انقدر درد داشت هنوز بعد یکساعت دستم زوق زوق میکنه بجا اینکه بیاد معذرت خواهی کنه میگ پاشو گمشو برو خونه چس نکن دوباره الکی قهر میکنی میشینی ی جا....ینی .اقعن از این رفتاراش خسته شدم

اینم بگم اومد بودم باهاش تو رنگ زدن خونه کمکش کنم یجاهایی رو البته چن روزه دارم میام چرت و پرت زیاد میگه امروز دگ صبرم لبریز شد 

ماه بعد عروسیمونه اکثر موقع ها اهمیت نمیدم چون خوبیم بعد یهو انگار ی ادم دیگه میشه جنی میشه حالم گرفته  😞😞😞😞

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

زیادی دور و برشی فاصله ،سکوت،هر کاری رو انجام ندادن بهترش میکنه توی رنگ کاری و .... هم عادتش نده کمک ...

نبابا همه رو خودش زدع من یکی دوجای کوچیکو ک دستم میرسید کمکش کردم

ولی رفتاراش عذابم میده

به نظرم قبل اینکه عروسی کنید ببرش مشاوره 

کسیکه الان تو عقد رفتاراش اینه قطعا بعدا بدتر میشه چون براش عادیتر میشی خلاصه که یک مشاوره حتما برو 

کاربری دست ۲ الی ۳ نفر می باشد🤷🏻‍♀️ ببخشید اگه تاپیک زدم و جوابتونو ندادم چون حوصله ندارم 🚶🏻‍♀️
زندگی کنار اومدن با اینجور آدما سخت و زجر اوره .از الان نمیتونه خودشو اعصابشون کنترل کنه

دقیقا مسئله مهم توی همسرت اینه که نمیتونه عصبانیتشو کنترل کنه 

نشونه هارو جدی بگیر اسی

کاربری دست ۲ الی ۳ نفر می باشد🤷🏻‍♀️ ببخشید اگه تاپیک زدم و جوابتونو ندادم چون حوصله ندارم 🚶🏻‍♀️
خوب تو هم حتما فحش دادی که اینقدر روش بازه انقدر زشت حرف می زنه ،به خدا از شنیدنش هم آدم خجالت می کش ...

تازه فهمیدم پیش مامانش چ فحشایی ک نمیدع

بعد سه سال نامزدی تو ماشین مامانشم بود ی فشی داد چشام چهارتاشد

ازدواج بندازید عقب،الان اینجوری اگر دیگه هرروز زیر یه سقف باشین چیکار میکنه

الان تصمیمت عوض بشه بهتر از اینه که بعد ازدواج تغییر کنه.اما از یه آدم مناسب و منطقی مشورت بگیر حتما اگه نخواستی بری مشاوره

به نظرم قبل اینکه عروسی کنید ببرش مشاوره کسیکه الان تو عقد رفتاراش اینه قطعا بعدا بدتر میشه چون براش ...

مشاوره رفتیم خوب بود ینی میگف تو ترکم ک دیگ حرف زشت نزنم ولی باز از یاد بردتش

ازدواج بندازید عقب،الان اینجوری اگر دیگه هرروز زیر یه سقف باشین چیکار میکنهالان تصمیمت عوض بشه بهتر ...

من تصمیمم برگشته بود رفتیم مشاوره گف درس میشه منم نتونسم پارو دلم بزارم 😞

الان کلی خرج کرده عروسی نزدیکه... دارم دیوونه میشم😭😭😭

مشاوره رفتیم خوب بود ینی میگف تو ترکم ک دیگ حرف زشت نزنم ولی باز از یاد بردتش

توصیه مشاوره بهت چی بود؟

تازه فهمیدم پیش مامانش چ فحشایی ک نمیدعبعد سه سال نامزدی تو ماشین مامانشم بود ی فشی داد چشام چهارتاش ...

اگه دوستش داری و بقیه چیزاش خوبه ،اولا بهش بگو کاملا جدی که این طرز حرف زدن درشان یه آدم باشخصیت نیست ،زشته باعث میشه آبروی آدم بره ،بعدش هم هیچ وقت جلوش یه کلمه حرف بد نزن و فحش نده تا خجالت بکشه و درست بشه،بعضیا تو خونواده این چیزا رو یاد گرفتن و نمی دونن چقدر زشته

2801