2777
2789
عنوان

نظرتون در مورد این ازدواج چیه

137 بازدید | 25 پست

من خودم اصالتا لر هستم و دانشجوی تهرانم اونجا با یه پسری اشنا شدم که کورده ، تقریبا دوساله همو میشناسیم و شناخت کامل دارم روش ، ادم خیلی خوبیه ،و دوسش دارم اما هنوز عاشقش نیستم

به نظر شما ازدواج باهاش به دلیل فرق داشتن فرهنگا و مذهب سخت نمیشه؟ یا اینکه به مشکل بخورم؟  

اوست گرفته شهر دل من به کجا سفر برم؟!

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

باید بیشتر در مورد رسومات و فرهنگشون تحقیق کنید و آشنا بشید که بعدا مشکلی پیش نیاد 

چون اخلاف فرهنگی و عقیدتی و دینی واقعا مهمه و در جای خودش میتونه خیلی مشکل ساز باشه

خیلی تفاوت دارین هم شهراتون دوره هم فرهنگی هم مذهبی 

تا عمیق نشده رابطتون جلو خودتو بگیر ، یا به ازدواج فکر نکن 

چون واقعا سخته 

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

خیلی سخته، غربت هم بری برا زندگی، خیلی پشیمون میشی، مطمئنا پسره هم به خاطر کار که نمیاد شهر شما، آدم با همزبون خودش ازدواج میکنه باز کلی تفاوت فرهنگی اینا دارن، چه برسه از دو قوم دو شهر مختلف

اینکه تفاوت فرهنگیتون و مدهبی تون چقدر باشه مهمه،،، مثلا اونا میری تو فامیلاشون میبینی همه باز پوشیدن شما اصلا اونجور نیستین کنار میای یا ناراحت میشی؟؟؟

من تهرانی هستم اصلا ترکی بلد نبودم تو زندگیم با خانواده‌ی ترک ازدواج کردم تفاوت فرهنگیمون هم دوست داشتم برام جذاب بود منعطف بودم ولی شاید یکی جای من بود میگفت نه

باید بیشتر در مورد رسومات و فرهنگشون تحقیق کنید و آشنا بشید که بعدا مشکلی پیش نیاد چون اخلاف فرهنگی ...

اها درسته

اما گفتن برای ادامه زندگی مشترک همین تهران بمونیم ، نمیریم شهر اونا و خانواده و فامیلش کلا سنندج ان، بازم مشکل میشه؟ 

خیلی تفاوت دارین هم شهراتون دوره هم فرهنگی هم مذهبی تا عمیق نشده رابطتون جلو خودتو بگیر ، یا به ازدو ...

اها درست ، جدی که خاستگاری کرد ، نمیدونم چی بگم چون واقعا دوسش دارم😑

ما شیعه ایم اونا سنی ، چجوری دردسر سازه؟

اگه تعصبی باشن واقعا سخته ( بین دو تا شیعه یا دو تا سنی هم همینه ! ) رو تربیت فرزند ! اعتقادات ! مراسم ها ! اگه این وسط کسی دو تا تیکه نندازه و دعوا راه نیفته و ...

خیلی سخته، غربت هم بری برا زندگی، خیلی پشیمون میشی، مطمئنا پسره هم به خاطر کار که نمیاد شهر شما، آدم ...

اهاا درست ، خیلی ممنون ، اخه کم کم دارم وابستش میشدم 

اینکه تفاوت فرهنگیتون و مدهبی تون چقدر باشه مهمه،،، مثلا اونا میری تو فامیلاشون میبینی همه باز پوشید ...

اهاا درست ، نه من اصلا واسم مهم نیست تازه مثل شما خیلی هم فرهنگ و اداب رسومشون برام جالبه ، 

فقط اینکه شما رفتین شهر همسرتون یا شهر خودتون؟

2801