2777
2789
عنوان

دوست دارم با کادر درمان ازدواج کنم و منو ترغیب کنه به کار و زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 36 پست

مامانه منم همین ایده رو داشت ولی دیگه با مهندس ازدواج کرد🤣🤣🤣

مامانم پرستاره

من از عالم تو را تنها گزینم/روا داری که من غمگین نشینم؟✨🌸....کاراگاهای سایت توی تاپیکام شرکت نکنن و پستامم توی تاپیکای دیگران ریپلای نکنن😒

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من مامام ولی خونوادم نمیذارن تو بیمارستان کار کنم. کیسایی هم که الان برام میان کار مناسب ندارن

وای اگر ماما هستی ببخشید واقعا دیوانه ای نمیری....رشته ای که خوندی فقط باید بیمازستان یا مطب کار کنی....نکنه‌خانوادت انتظار دارن قابله بشی؟

وقتی افسرده شدم،مامانم می‌گفت چشم خورده!دکتر می‌گفت بیماریه!مذهبی میگفت جنه! و من تنها کسی بودم که میدونستم تویی . . !
دست شوما درد نکنه😐😂

خواهش میکنم

اگه تو فرشته مهربون که روی زمین هستی امضا منو میبینی میشه برام دعا کنی.              دعا کردن تو خیلی وقتتو نمیگیره اما برا من ارزشمنده پس ممنونت میشم دعام کنی♥  
وای اگر ماما هستی ببخشید واقعا دیوانه ای نمیری....رشته ای که خوندی فقط باید بیمازستان یا مطب کار کنی ...

نمیذارن. دیوونه م کردن. میگن نهایتا فقط تو مرکز بهداشت. تو مرکز بهداشت هم کار زیاده. کارایی که به ماما مربوط نیست. تازه خواستگارامم یا منشی ان یا کار درست حسابی ندارن

نمیذارن. دیوونه م کردن. میگن نهایتا فقط تو مرکز بهداشت. تو مرکز بهداشت هم کار زیاده. کارایی که به ما ...

چی بگم والا ...قطعا بعدها میفهمن چ اشتباهی کردن

وقتی افسرده شدم،مامانم می‌گفت چشم خورده!دکتر می‌گفت بیماریه!مذهبی میگفت جنه! و من تنها کسی بودم که میدونستم تویی . . !
برا همین میگن ازدواج دست خود آدم نیس صددرصدی قسمته

آره واقعا همینطوره.حرفتو قبول دارم

من از عالم تو را تنها گزینم/روا داری که من غمگین نشینم؟✨🌸....کاراگاهای سایت توی تاپیکام شرکت نکنن و پستامم توی تاپیکای دیگران ریپلای نکنن😒

حتما باید کادر درکان ترغیبت کنن؟؟ من کادر درمانم شوهر توی شرکت کار میکنه. 

بعد دوتا بچه استخدامی خوندم قبول شدم. انگیزمم بچه هام بودن که توی رفاه باشن با یه حقوق شوهرم کم می اوردیم

میشه لطفا پست های منو لایک نکنید به هیچ عنوان لطفا... و اینکه اگه ناخواسته توی تاپیکی بحثی پیش میاد و ناخواسته کسی ناراحت میشه از صحبتهام پیشاپیش عذر خواهم حلال بفرمایید.
2801