2777
2789

از غصه فکر هرشبم تاصب باخدا التماس درددل هیچ جوابی نداد امروز نااامیدم کرد .الان دیگ نمدونم کیو صدایزنم

من ی چیزی خوب فهمیدم خودت باید حقتو از این دنیا بگیری

خودت باید کننده کار باشی 

به خدا خیلی اعتقاد دارم اما کاری نمیکنه به داد کسی نمیرسه 

هر ادم خوشبختی هم دور ور من هست با تلاش خودش بوده 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

نماز نافله مغرب بخونید هدیه کنید به کسی از امامان و معصومین و متوسل بشید بهشون و موقعی که دعا میکنید به خدا باور کنید و فقط بسپریدش به خدا . 

من همیشه از این جواب گرفتم 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱

نماز شب بخون عزیزم

تورو خدا رد نشو میشه برا حاجت دلم دعا کنین به عشقم برسم بهم بگه دوسم داره برگرده درخواست بده بهم🥲 و موفقیت تحصیلیم🥺صلوات بفرستین هرکس فرستاد بگه خوشحال بشم ❤️(اللهم صلى على محمد و آل محمد)❤
من ی چیزی خوب فهمیدم خودت باید حقتو از این دنیا بگیریخودت باید کننده کار باشی به خدا خیلی اعتقاد دار ...

من این حرفتو قبول دارم واقعا لایک....ولی خب بعضیا دلشون شوهر میخواد ک یک چیز طبیعیه و عجیب نیس شوهر و چجوری با تلاش بدست بیارن سوال اینه؟؟؟درسته با دعا و ايشالا ماشالا خدا کنه بازم چیزی درست نمیشه عوض نمیشه بخدا من از وقتی با اینک شوهر دارم میرم سرکار من کلا خونه داری رو تجربه نکردم ولی میدونم خونه داری از کار بیرون سختتره...وقتی بشینی تو خونه بگی خدا شوهر بده نمیده برو سرکار ببین چ کیس های ازدواجی ای سر راهت قرار میگیرن ک خودت تو انتخاب شوهر هاج و واج میمونی ک تصمیم گیری برای اینک با این ازدواج کنم یا اون کدوم هتره؟?....اینو دارم در جواب تو دوست عزیزم میگم ک حرفت کاملا عقلانی و مطنقی و درسته...

فرض کن اسی من بشینم تو خونه سر کار نرم بگم خدا بهم پول بده تا یکساااااالم ک ب خدا بگم اون پول نمیاد دستم مگر اینک برم کار کنم حقوق بگیرم....حرفم رو حساب حرف اون دوست عزیز و گرامی ک کاملا عقلانی و منطقی گفتن هررررچیزی ک میخوای بدست بیاری فقطططططط با تلاش....اونایی ک میبینی ب هر چیزی رسیدن با تلاش ب جایی رسیدن ثروت خوشبختی حال خوب هررررچیزی...

ایندفعه از امام حسین بخواه

زیارت عاشورا بخون حتما جواب میگیری

من خودم همیشه حاجت هامو از امام حسین میگیرم خیلی مهربونه

پیش خدا واسطه میشه و هیچوقت خدا روی امام حسین رو زمین نمیزنه

چون همه چیزش رو برای خدا داد

هیچوقت از رحمت خدا ناامید نباش 

بوقتش چنان برات جبران میکنه که نمیدونی چجوری ازش تشکر کنی

دورکعت نماز حاجت بخون رکعت اولش حمدو آیت الکرسی رکعت دوم حمدو انا انزلنا 

بعداز سلام قرآن رو بذار رو سرت و خدا رو دونه دونه (ده بار )به چهار ده معصوم قسم بده مثه شبهای قدر 

خیلی مجربه وحاجت میده

ای بی خبر از حال بیمارم  رفتی و خود رابه که بسپارم،،باور نکردی حرف قلبم را،،آرام جانم دوستت دارم،،
من ی چیزی خوب فهمیدم خودت باید حقتو از این دنیا بگیریخودت باید کننده کار باشی به خدا خیلی اعتقاد دار ...

شاید اون مشکل مالی نباشه مثلا درد بی درمون باشه. مثل یه عیب ظاهری که قابل عمل نیست یا پدر بداخلاق یا همسر بداخلاق یا بددل یا...