2777
2789
عنوان

خواب دیدم من زنده شدم

107 بازدید | 16 پست

خواب دیدم برعکس شده

من کسی بودم که مرده و بعد زنده شده و مادرم زنده بود

بغلم کرد و فقط گریه کرد نمیزاشت از بغلش بیام بیرون

تعبیرش چیه؟

من مادرم رو خیلی سال پیش از دست دادم

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

مرده تو خواب زنده باشه بد نیست اگه مرده بازم بمیره بده

شاید نگرانته یا درخواست یچیزی داره مگه براش فاتحه نمیدین؟ 

💍♥️        ترکیبی از لر و کورد ولی فارس زبان😅😁زبون هیچکدوم رو بلد نیستم متاسفانه☹️ شکرت خدای بی منت♡
اشهدتو بخون😂😂

حقیقتا درست متوجه نشدم که خودم کسی بود که زنده شده و مرده بوده

یا  من مرده بودم رفته بودم پیش مادرم

یادم نیست

من که از خدامه برموپیشش 

ولی گناهکارم و میترسمواز اون دنیا

دل دل کندن از این دنیا هم ندارم ولی اگر قرار باشه مادرم رو بیینم با کله میرم🤕

مرده تو خواب زنده باشه بد نیست اگه مرده بازم بمیره بدهشاید نگرانته یا درخواست یچیزی داره مگه براش فا ...

خودشو دیده که زنده شده نه مادرشو

پیامبر اکرم (ص) می فرمایند:خدای بزرگ، به زنان مهربان تر از مردان است.
خودشو دیده که زنده شده نه مادرشو

میدونم میگم مامانش ک فوت شده تو خواب زنده بوده بد نیست

💍♥️        ترکیبی از لر و کورد ولی فارس زبان😅😁زبون هیچکدوم رو بلد نیستم متاسفانه☹️ شکرت خدای بی منت♡
مرده تو خواب زنده باشه بد نیست اگه مرده بازم بمیره بدهشاید نگرانته یا درخواست یچیزی داره مگه براش فا ...

اره میدونم بده قبلا یعنی خیلی قبلا یک خواب فقط ازش دیدم که دوباره مرده بود اونم دقیقا همون روزهایی بود که خانوادش و پدرم با هم درگیر شده بودن سر فوتش

تو این خوابم زنده بود خودم مرده بودم بعد زنده شده بودم اخه حالتش اینطور بود 

الان که فکر میکنم میکنم شاید من مرده بودم اصلا رفته بودم پیشش 

یادم نیست زنده ای دیدم یا نه

سلام خدا رحمتشون کندبرایشان خیرات بدهید و قرآن بخوانید

ممکنه مرگ من نزدیک باشد؟

چون من مرده بودم حالا که فکرش رو میکنم مادرم هم من رو در آغوش گرفته و فقط گریه کرد و نمیزاشت جایی برم

من مادرم قبل مرگش خواب یکی از اقوام رو دیده بود که فوت شده بود بعدش کلی آدم با هم بودن تو یک مسیر میرفتن اون خانم هم با مادرم بود

بعد یکدفعه اون خانم یه مسیر دیگه ای رو انتخاب میکنه یادم نیست دقیق مادرم چی تعریف میکرد کاش با دقت بیشتری گوش میدادم خلاصه یادمه با هم همسفر هستن ولی فکر کنم یکجایی مسیر مادرم عوض میشه تو بخش خیلی اسان تر و زیباتر میره ولی اون خانم یک مسیر دیگه رو میره ولی میگه مقصد هامون یکیه اولش ما فکر میکردیم اون مسیر اسان تر منظورش ای دنیاست یعنی اونجا راهشون جدا میشه و اون یکی مسیر مرگ رو رفته ولی یکم بعدش مادرم فوت شد مادرم شبی که این خواب رو دیده بود خیلی خیلی متحیر بود خیلی حتی شب مرگش هم موقعی که حیلی حالش بد شده بود اصرار داشت که بزاریم تو خونه خودش بمیره😔

ممکنه مرگ من نزدیک باشد؟چون من مرده بودم حالا که فکرش رو میکنم مادرم هم من رو در آغوش گرفته و فقط گر ...

ببینید مرگ دست خداست 

امید به خدا سالیان سال عمر خواهید کرد

شما میتوانید این خواب رو بعنوان یک تلنگر ببینید 

به خانواده و اطرافیان نیکی کنید از زندگی نهایت استفاده رو ببرید و هدف های خود را در راستای رسیدن به کمال و سعادت دنبال کنید 

ببینید مرگ دست خداست امید به خدا سالیان سال عمر خواهید کردشما میتوانید این خواب رو بعنوان یک تلنگر ب ...

پس چطور مادرم نزدیک مرگش چنین خوابی دید که بهش گفت مقصد هامون یکیه

من خودم توی سرویس سرکار بودم خواب دیدم یکدفعه خبر فوت مادرم رو برام آوردن  خواب نه بیشتر تو خواب و بیداری بودم بخدا مثل تصور بود

شبش مادرم فوت شد

2801