2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

بچم خیلی ضعیفه نمیدونم چکار کنم کم خوابه ...شوهرم ۸ماهه سرکار نرفته ..جدیدن میگه کهنه کن بچه رو پول پوشک ندارم ...تو بچه داری دخالت میکنه ندیدم با بچه بگو بخند کنه همش اذیتش میکنه مثل کسی ک انگار مشکل داره با بچه ...درکش نمیکنم هرروز بخاطر بیکاریش بحث داریم اما حاضر نیس سرکار بره

درسته ولی میدونی چقدر آدم شهید شدن،من میگم کسی نمیره،فقر و قحطی نیاد،چون جنگ بیاد خدایی نکرده مریضی، ...

دیگه اگه فقط صلح طلب باشه باید همه چیز رو بدی بره مثل کره جنوبی و ژاپن 

که تو کشورشون به دخترا تجاوز میشه و میکشنشون دولتشون حرف نمیزنه

❤❤❤
من خودم به خدا اعتقاد ندارم ولی به عقیده بقیه احترام میذارم، نمیخوام بگم دعا میکنم امیدوارمو اینا. خ ...

اگه خدا بود که امروز قبل دادگاه کلی التماس کردم که خدایا حق و ناحق نکن خدایا ظالم رو پیروز مظلوم نکن با کلی مدرک و شاهد قاضی طرف ظالم رو گرفت قاضی به درک خدا پس کجا بود اون لحضه

در من تیمارستانی قصد شورش دارد
بچم خیلی ضعیفه نمیدونم چکار کنم کم خوابه ...شوهرم ۸ماهه سرکار نرفته ..جدیدن میگه کهنه کن بچه رو پول ...

کجا زندگی میکنی مهاجرت کنید بیایید استان کرمان مخصوصا بخش معدنی اش هم کار هست هم وضعیت مردمش خوبه

❤❤❤
درسته ولی میدونی چقدر آدم شهید شدن،من میگم کسی نمیره،فقر و قحطی نیاد،چون جنگ بیاد خدایی نکرده مریضی، ...

خیالت راحت جنگ نمیشه اینه اگه حریف ایران بودن بخدا تا صبح صبر نمیکردن و حمله میکردن

🌳🥀 👨‍👩‍👧 🥀🌳
اگه خدا بود که امروز قبل دادگاه کلی التماس کردم که خدایا حق و ناحق نکن خدایا ظالم رو پیروز مظلوم نکن ...

دردی که داریو مطمعنا نمیتونم درک کنم ولی از ته دلم برات کلی دعای خوب میکنم که حال دلت خوب بشه و بتونی روزای خوب رو هم ببینی 

2801