2777
2789
عنوان

نام روزهای هفته

139 بازدید | 22 پست

آیا به نام گداری روزهای هفته دقت کردید،بیاید ی مقدار عمیق فکر کنید شاید جوابی یافتید

شنبه( ازچهار حرف، کلمه بی معنی) با مصوت غ همان فتحه

یک+ شنبه.   دو+سنبه  تا ۵+شنبه همه کلمه های شنبه دارای مصوت عه فتحه. اما به کلمه جمعه توجه کنید

بدون عدد ریاضی وخنثی ومصوت ضمه،

در صورتی احتمالا مصوت فتحه یا همان عه هست،شاید از جم همان جام جم گرفته شده باشد، ولی آنرا با ضمه تلفن میکنیم،  سوال ، شنبه چرا بعنوان بی عدد ریاضی آسا

شاید همان صفر خنثی باشد اما ما در شمارش روزها 

یک بحساب میاریم  تا پنجشنبه که جمع روزا ۶ روزمره

سوال کلی ،، چرا هفت روز هفته را اینگونه نام گزاری کردند؟؟؟؟؟؟

عمرماچوموجی به دریاگذشت ورفت.   لحظه های شیرین چه زیباکذشت ورفت                         

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

بی خوابی ادمو به چه فکرایی وا میدارد 😂

بگیر بخواب فردا درموردش حرف میزنیم 

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔

فرهنگ فارسی بخونید

الان مثلا میگیم درخت

۵ تا حرف با معنی هستن؟ 

که میگین شنبه ساختارش از ۴ حرف بی معنیه؟

اصن حرف معنا داره؟

کلمات قرار داد هستن

و به جواب سوالاتتون میتونید با خوندن فرهنگ فارسی برسید

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
مغزم داغ کرد چشمام سوخت انقد جملات سنگین بود، نصفه شبی چرا آخه

باعث درگیر کردن سلول‌های مغزی  

فرهنگ فارسی بخونیدالان مثلا میگیم درخت۵ تا حرف با معنی هستن؟ که میگین شنبه ساختارش از ۴ حرف بی معنیه ...

بله درسته همه کلمه ها قراردادند ولی دارای بار معنی

سوال اصلی ،خنثی بودن کلمه شنبه برای روز اول ،چرا یکشنبه را برای شروع قرار ندادن 

وآخرین روز را چرا جمعه گداشتن ، چرا هفت شنبه نزاشتن 

وقتی مثل من بی خوابی میزنه به سرت😅

یه لحطه بی خوابیها فکر آدم به سمت وسوهاوچرا ها می بره

2801