2777
2789

فامیلامون سفت بازی درمیارن و هیچ کمکی نمیکنن و هی ضربه میزنن تا مارو از پا دربیارن

برای اینکه باید قانون مزخرف تقسیم ارث رو بردارن

ارث به هیچکی نرسه تمام

پس به کی برسه؟ همینجوری بی صاحاب بمونه رو زمین و همسایه ها بردارن؟ 

اگه مزخرفه خودتون حق نخوایید

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

مضخرف نیست واقعا کمک به نسل های بعدیه

این چیزیم که شما میگید همون اول صاحب مال میتونه وقف کنه یا بده به نیازمندا که دیگه این چیزا پیش نیاد

الــهی بـرقصـانـد خـدا بـه ســاز تـو جـهانـت را          
چرانکه الان خیلی قانون رو قبول دارن!همین قانون به بستگان درجه دو و سه رو داده

بستگان چرا مگه مرحوم بچه نداشته؟ 

مفهوم حرفم رو بفهم

مفهومتو روشن بیان کن

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
چرانکه الان خیلی قانون رو قبول دارن!همین قانون به بستگان درجه دو و سه رو داده

قانون قبول نکنن ،چیزی دستشونو نمی گیره ،حتما باید توافق کنن 

ولی قبول دارن سر ارث و میراث بعضیا خیلی گشادبازی در میارن 

😐🤷🏻‍♀️
الان نمیگن بچه هامیگن هرکی زورش بیشترهبستگان درجه سه هم حتی نقشه میکشن

خب قانون فقط بچه ها رو وارث میدونه  

وارد بازیشون نشید کلا کنار وایسید از راه قانونی پیگیری کنید 

مفهومتو روشن بیان کن

بابای من پولداره خب

فامیلا و خواهربرادرام هیچ کمکی به من و همدیگه نمیکنن و نمیزارن کسی بجایی برسه و هی ضربه میزنن عمدا و دارن منو از پا درمیارن تا اموال بابام کلا به اونا برسه

خب قانون فقط بچه ها رو وارث میدونه وارد بازیشون نشید کلا کنار وایسید از راه قانونی پیگیری کنید

شوهر دخترداییم داشت منو میکشت

تهدیدش کردم رفته شکایت کرده

اموال بابام 35 میلیارده

2801