2777
2789
عنوان

چرا من اینقدر ساده ام

148 بازدید | 14 پست

همه چیزو جدی میگیرم زود دلم واسه آدما میسوزه همیشه سعی میکنم احساسات طرف مقابلو درک کنم هزاربارم ضربه خوردم ولی انگار نه انگار 😂😶🙂

من یه بار همچین حسی داشتم
که دیدم طرف مقابل(خدایا توبه) افتضاحه
به چشم دیدم
این احساس کوفتی نابود شد

همونم که میگن، نگاهِ ظاهرش نکن...! تدریس زبان متوسطه اول و دوم، پایه ی قوی و گرامر اصولی😍😁 بهم پیام بده اگر دوست داری زبانت پیشرفت کنه و نمره 20 بگیری..🤗 قیمت هر جلسه کلاسم خیلی کمه🙄

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

اسمت🤣

اگر افکار منفی را با افکار مثبت جایگزین کنید،  نتایج مثبتی به دست می آورید.                                                                                                                                      خدایا.                                                                   هزاران بار به مو رسوندی ولی نذاشتی پاره شه ی وقتایی هم پاره شد ولی دوباره چسبوندیش .هزاران لبه پرتگاه قرارم دادی ولی لحظه اخر دستمو گرفتی !بارها خسته شدم ،ناامید شدم بریدم ولی باز یه نوری نشونم دادی و امیدوارم‌کردی ..   
2803
2804
من یه بار همچین حسی داشتمکه دیدم طرف مقابل(خدایا توبه) افتضاحهبه چشم دیدماین احساس کوفتی نابود شد

من معمولا تحت تاثیر هیچی قرار نمیگیرم ولی یه وقت یه چیز خیلی احمقانه رو این‌قدر بزرگ میکنم که خودمم باورم میشه 💔

2805
متوجه منظورت نشدم میشه واضح تر بگی

میگم کلا یک روزه عضو شدی تو این اکانتت دویست و خورده ای پست گذاشتی تویه یک روز

اگه اینو میخونی میشه لطفا برای آرامش دلم یه صلوات بفرستی بیشترش به خودت برگرده 
2801