2777
2789

بچه ها من ی دختر خاله دارم ک واقعا بدون اقراق بگم خوشگل ترین دختری هست ک تو تمام عمرم دیدم اصلا تا حالا هیچکسو ندیدم اینقدر زیبا باشه 

من خودم قشنگم دوروبریام و زن داداشام خیلی قشنگن ولی قشنگی ما خیلی عادیه 

اصلا با زیبایی اون زمین تا اسمونه من هر سری ک میبینمش همش دلم میخاد ب صورتش نگاه کنم 

واقعا خیلی زیباست خیلی زیاد

تازه علاوه بر زیبایش کلی چیزای خوب تو زندگیش داره 

ی بابای فوق پوولدار ک بخدا نصف پاساژا و ساختمونای شهرمون مال اونه

همین ی دخترم هست بعد ۱۴ سال اومده دنیا 

تازه امسال کنکور داده و ب احتمال زیاد پزشکی قبول میشه 

بخدا بگم تمام پسرای ادم حسابی فامیلمون خواستگارشن بی راه نگفتم بالاش ب همشون از دم جواب رد میده میگه اصلا نمیخام فعلا شوهرش بدم

خلاصه خدا همه چیو ب بهترین حالت ممکن داده بهش پول زیاد خونواده خوب صورت خیلی خوشگل

من تو زندگیم خدارو شکر همه چی دارم ولی گاهی چقدر دلم میخاد جای اون باشم 

چند وقت پیش با هم با اون و دو سه تا از دختر خاله هام رفتیم بیرون حالا بماند ک بزور اجازشو از مامانش گرفتیم ک باهامون بیاد بخدا ینی هرررر ی قدم ی پسر بهش شماره میداد اصلا ی دافیهههه برا خودش 

حالا گفتم بیام اینجا یکم دردو دل کنم راجبش 

واقعا خیلی خوشگله🙂

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

مطمئنم یه خوشگلی عادیه منتها از نظر تو فوق رویایی اومده

ن بابا بخدا اصلا اینجور نیست 

از نظر همه بی نهایت زیباست و واقعانم هست 

انگاری پرنسس تو قصه هاست

چند ماه پیش عروسی دعوت بودیم ینی همه چشا روی اون بود واقعا همه محوش شده بودن 

واقعا خیلی زیاد قشنگه

2801